Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VGS211F-100CS kétjáratú karimás szabályzó szelep egy professzionális ipari alkalmazásokhoz tervezett termék, amely kiváló teljesítményt nyújt különböző közegekben, mint gőz, víz és különböző koncentrációjú glikol oldatok (25%, 30% és 50%). Ez a 100 mm-es szelep tökéletes választás olyan rendszerekhez, ahol precíz áramlásszabályozásra van szükség.
A VGS211F-100CS szabályzó szelep széles működési hőmérséklettartományban használható, -10°C-tól 200°C-ig, így alkalmas a legtöbb ipari folyamathoz. A szélsőséges működési feltételeknek való megfelelés érdekében a szelep telített gőz esetén is képes -10°C és 200°C közötti hőmérsékleten működni. A 45 mm-es lökettel rendelkező szelepszár pontos szabályozást tesz lehetővé. A szelep karimás csatlakozással rendelkezik (DN100, ISO 7005-2 szabvány szerint), ami megkönnyíti a beszerelést és karbantartást a meglévő rendszerekben. Ez a Schneider Electric VGS211F szériából származó modell (VGS211F-100CS 140M SD00) ideális választás lehet olyan felhasználók számára, akik megbízható, tartós és precíz szabályzó szelepet keresnek ipari fűtési, hűtési vagy folyamatirányítási rendszerekhez.
Általános jellemzők
Termék vagy komponens típus: Szelep
Szelep típusa: Globe (Harangszabályzó)
Szelep terméksorozat: VGS211F
Szelep modell: VGS211F-100CS 140M SD00
Közeg kompatibilitás
Gőz
Víz
Glikol 25 %
Glikol 30 %
Glikol 50 %
Műszaki jellemzők
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN100 (ISO 7005-2)
Test méret: 100 mm (4 in)
Cső méret: 100 mm
Áramlási jellemző: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 161.87 cv, 140 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...200 °C
Folyadék max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 151.7 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -10...200 °C
Szabályzó szelep tartománya: Nagyobb mint 35:1
Lökethossz: 45 mm
Ülék szivárgás: A port: Kevesebb mint 0.02 % a kvs értékből
Szelepszár áramlási működés: Szelepszár felfelé zár
Szelepszár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyag: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyag: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Csappantyú anyag: Rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár tömítés anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Tömszelence anyaga: PTFE (politetrafluoretilén)
Célrégiók
Európa
Ázsia-Csendes-óceán
Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
360 mm
Magasság méret
200 mm