Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VG311F-65C szelep műszaki paraméterei kiemelkedőek: -10°C és +150°C közötti üzemi hőmérsékleten használható, PN16 nyomásosztállyal rendelkezik, és egyenlő százalékos áramlási karakterisztikát biztosít. A szelep rendkívül precíz szabályozást tesz lehetővé, 50:1-nél nagyobb szabályozási tartományt kínálva. Az A port szivárgása kevesebb mint 0,03% a Kvs értékhez képest, ami kiváló zárási tulajdonságokat jelent. A lineáris mozgású szelepszár 25 mm lökettel rendelkezik, és amikor a szár felfelé mozog, az A portot zárja és a B portot nyitja az AB felé. A szelep kompatibilis tiszta vízzel, valamint 25%, 30% és 50%-os glikol-víz keverékekkel, így rugalmasan alkalmazható fűtési, hűtési és egyéb folyamatszabályozási rendszerekben egyaránt.
Termék jellemzők
Termék vagy alkatrész típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe (harang)
Szelepsorozat: VG311F
Szelep modell: VG311F-65C 63M SU00
Kompatibilitás és konfiguráció
Közegkompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfiguráció: 3-járatú
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN65 (ISO 7005-2)
Test méret: 65 mm (2-1/2 in)
Csőméret: 65 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 75.15 cv, 63 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...150 °C
Folyadéknyomás max delta P normál élettartam: 199.9 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: Nagyobb mint 50:1
Lökethossz: 25 mm
Ülék szivárgás: A port: Kevesebb mint 0,03% a kvs értékből
Működési jellemzők
Szár áramlási művelet: Szár felfelé zárja az A-t és nyitja a B-t az AB-hez
Szár mozgás: Lineáris
Anyagösszetétel
Belső anyag: Sárgaréz
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: szürke öntöttvas GG-25, B port: szürke öntöttvas GG-25
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Plug anyaga: CW614N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémen
Tömítés anyaga: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Forgalmazási információk
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
300 mm
Magasság méret
300 mm