Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VG221F-80C szelep egyenlő százalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami precíz szabályozást tesz lehetővé széles működési tartományban. A nagyobb mint 50:1 szabályozhatóság kiváló finomhangolási lehetőséget biztosít. A szelep 45 mm-es lökettel működik, és a száremelkedés zárt pozíciót eredményez (stem up closed). A Port A szivárgási értéke kevesebb mint a Kvs 0,03%-a, ami kimagasló tömítettséget jelent. A szármozgás lineáris, ami kiszámítható és pontos szabályozást eredményez a teljes működési tartományban.
Általános jellemzők
Termék vagy komponens típus: Szelep
Szelep típus: Globe
Szelep terméksorozat: VG221F
Szelep modell: VG221F-80C 100M SU00
Kompatibilitás
Közeg kompatibilitás: Víz, 25% glikol, 30% glikol, 50% glikol
Szelep konfiguráció: 2-utas
Méret és csatlakozás
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN80 (ISO 7005-2)
Test méret: 80 mm (3 in)
Cső méret: 80 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 115.62 cv, 100 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10…150 °C
Folyadék max. nyomáskülönbsége normál élettartam mellett: 199.9 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: Nagyobb mint 50:1
Löket hossz: 45 mm
Ülék szivárgás: Port A: Kevesebb mint a kvs 0.03%-a
Szár áramlási működés: Szár fel zárt
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: Port A: szürke öntöttvas GG-25
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: CW614N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: Port A: fém a fémhez
Tömítőanyag: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Célpiacok
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
205 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
315 mm