Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VG221F sorozat részeként a VG221F-100C modell ISO 7005-2 szabvány szerinti karimás csatlakozással rendelkezik, amely megkönnyíti a telepítést és kompatibilitást biztosít a szabványos csőrendszerekkel. A szelep teste szürke öntöttvasból (GG-25) készült, míg a dugó sárgarézből (CW614N) áll, ami kiváló tartósságot biztosít. Az EPDM tömítések ellenállnak a különböző folyadékoknak és hőmérsékleteknek, így a szelep széles működési tartománnyal használható: -10°C-tól egészen 150°C-ig. A szelepemelkedés zárt állapotban felfelé történik (stem up closed), és a 45 mm-es löket lineáris mozgást biztosít.
Fő tulajdonságok
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelep típusa: Globe (gömbszelep)
Szelep terméksorozat: VG221F
Szelep modell: VG221F-100C 130M SU00
Alkalmazási területek és kompatibilitás
Közeg kompatibilitás: Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelep konfiguráció: 2-utas
Célpiac: Európa, Ázsia-Csendes-óceán régió, Ausztrália
Műszaki jellemzők
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozási méret: DN100 (ISO 7005-2)
Test méret: 100 mm (4 in)
Csőméret: 100 mm
Áramlási jellemző: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 150.31 cv, 130 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklete: -10...150 °C
Maximális nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 199.9 kPa
Szabályozószelep szabályozási tartománya: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 45 mm
Szivárgás: A port: Kevesebb mint a kvs 0,03%-a
Szár áramlási működés: Felfelé zárt szár
Szár mozgás: Lineáris
Anyagösszetétel
Trim anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Szürke öntöttvas GG-25
Ülék anyaga: A port: szürke öntöttvas GG-25
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: CW614N sárgaréz
Szár tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémhez
Tömítőanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Termék adatok
Szélesség méret
225 mm
Hosszúság méret
375 mm
Magasság méret
350 mm