Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V341 gömbszelep műszaki kialakítása számos előnyös tulajdonsággal rendelkezik. Az egyenlő százalékos áramlási karakterisztika biztosítja a precíz szabályozhatóságot, míg a nagy szabályozhatósági tartomány (100:1 feletti) széles működési spektrumot tesz lehetővé. A szelep lineáris mozgású szárral rendelkezik, 20 mm-es lökettel. A működési elv szerint a szár felfelé mozgásával az A port záródik és a B port nyílik az AB port felé. A szelepülék és a szelepház anyagai rendkívül tartósak: rozsdamentes acél AISI 303 trim, rozsdamentes acél szelepülék mind az A, mind a B porton, valamint EPDM (etilén-propilén-dién-monomer) tömítések. A szivárgás rendkívül alacsony: az A porton kevesebb mint 0,02% a Kvs értékhez képest (A-AB portok között), illetve kevesebb mint 0,05% a Kvs értékhez képest (B-AB portok között).
Termékjellemzők
Terméktípus: Gömbszelep
Termékkategória: Venta
Modell: V341/25/10
Cikkszám: 7314137000
Műszaki specifikáció
Szelep konfiguráció: 3-járatú
Csatlakozás típusa: G külső menet
Csatlakozás mérete: G 1-1/2B
Test méret: 25 mm (1 col)
Csőméret: 25 mm
Kvs érték: 10 (megfelel 11,56 cv-nek)
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...150 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599,8 kPa
Szabályozhatósági tartomány: Nagyobb mint 100:1
Löket hossza: 20 mm
Anyagok
Házanyag: Bronz Rg5
Belső alkatrészek: Rozsdamentes acél
Szelepülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303, B port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém a fémen
Csomagolóanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Működési jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Szár működési elv: Szár felfelé zárja az A portot és nyitja a B portot az AB felé
Szármozgás típusa: Lineáris
Kompatibilitás
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
195 mm
Hosszúság méret
62 mm
Magasság méret
109 mm