Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a DN50-es karimás szelep PN16 nyomásosztállyal rendelkezik, ami biztosítja a megbízható teljesítményt akár 16 bar nyomás mellett is. A szelep egyik különleges jellemzője a 38 kvs áramlási együttható (ami 43,94 cv-nek felel meg), biztosítva a precíz áramlásszabályozást széles működési tartományban. A szelep egyenlő százalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami különösen előnyös változó terheléssel működő rendszerekben, ahol pontos szabályozásra van szükség. A kiemelkedő szabályozhatóságot a nagyobb mint 50:1 szabályozási tartomány garantálja.
A szelep lineáris mozgású szárral rendelkezik, 20 mm-es lökettel. A működési elv szerint a szár felfelé mozgatása zárja az A portot és nyitja a B portot az AB felé. Az A portnál a szivárgási osztály IV-S1 (0,005%), ami kiemelkedő tömítettséget biztosít. A szelep karimás csatlakozással rendelkezik ISO 7005-2 szabvány szerint, ami megkönnyíti a telepítést és a karbantartást. A 7311145000 cikkszámú Venta V311/50/38 szelep tervezett felhasználási területe Európa, Ázsia és Ausztrália, így megfelel a különböző regionális szabványoknak és követelményeknek.
Venta V311 Globe Valve, 3-Way, PN16, Flanged, DN50, 38 Kvs műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Venta
Termék vagy komponens típus: Szelep
Szelep típus: Globe
Szeleptípus sorozat: V311
Szelep modell: V311/50/38
Kompatibilitás és konfiguráció
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Víz, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelep konfiguráció: 3-utas
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN50 (ISO 7005-2)
Test méret: 50 mm (2 in)
Cső méret: 50 mm
Áramlási jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 43.94 cv / 38 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...120 °C
Folyadék maximális nyomáskülönbsége normál élettartam mellett: 399.9 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 20 mm
Szelepülék szivárgás: A port: IV-S1 osztály (0.005%)
Szár áramlási működés: Szár felfelé zárja az A portot és nyitja a B-t az AB felé
Szár mozgás: Lineáris
Anyagok
Trim anyag: Sárgaréz
Test anyag: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Ülék anyag: A port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030, B port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyag: Rozsdamentes acél AISI 303
Szeleptányér anyag: CW602N sárgaréz
Száltömítés anyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Tömítés anyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Földrajzi megfelelőség
Célpiacok: Európa, Ázsia-Csendes-óceán térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
235 mm
Hosszúság méret
285 mm
Magasság méret
165 mm