Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V311/32/16 modellként is ismert szabályzószelep DN32-es méretben készül, PN16 nyomásosztállyal rendelkezik, ami akár 399,9 kPa nyomáskülönbség mellett is kiváló teljesítményt biztosít. A szelep 16 Kvs áramlási együtthatóval (18,5 cv) rendelkezik, ami egyenletes százalékos áramlási karakterisztikával párosul, így rendkívül pontos szabályozást tesz lehetővé. A kimagasló, 50:1-nél nagyobb szabályozási tartomány (rangeability) professzionális alkalmazások számára is ideális választássá teszi. A 20 mm-es lökettel rendelkező lineáris mozgású szelepemelő mechanizmus szárfelfelé mozgáskor zárja az A portot és nyitja a B-t az AB felé.
Fő jellemzők
Terméktípus: Háromjáratú karimás szabályzószelep
Termékcsalád: Venta
Terméktípus: Szelep
Szelep típus: Globe
Szelep terméksorozat: V311
Modell: V311/32/16
Műszaki jellemzők
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Víz, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelep konfigurációja: 3-járatú
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelep csatlakozás mérete: DN32 (ISO 7005-2)
Test mérete: 32 mm (1-1/4 in)
Cső méret: 32 mm
Áramlási jelleggörbe: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 18.5 cv, 16 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...120 °C
Maximális nyomáskülönbség normál élettartamnál: 399.9 kPa
Szabályozószelep szabályozhatósága: Nagyobb mint 50:1
Löket hossza: 20 mm
Szivárgási osztály: A port: Class IV-S1 (0.005%)
Szárfolyás működése: Szár felfelé zárja az A-t és nyitja a B-t AB-hez
Szármozgás: Lineáris
Anyagok
Belső alkatrészek anyaga: Sárgaréz
Test anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Ülék anyaga: A port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030, B port: gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: CW602N sárgaréz
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Tömítőanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Földrajzi elérhetőség
Célrégió: Európa, Ázsia-Csendes-óceán, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
185 mm
Hosszúság méret
257 mm
Magasság méret
140 mm