👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a PN16 nyomásosztályú golyósszelep G 2 külső menettel rendelkezik, DN32 (32 mm) csőmérethez tervezték, és 16-os kvs értékkel büszkélkedik, ami kiváló áramlásszabályozást biztosít. A szelep egyenlő százalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami precíz szabályozhatóságot jelent a teljes működési tartományban. A szelep rangeability értéke (szabályozási tartomány) nagyobb mint 100:1, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít különböző alkalmazási területeken. A szelepszár felfelé mozgatásával a szelep zárt állapotba kerül (stem up closed), lineáris mozgással. Az A porton a szivárgás kevesebb mint 0,02% a kvs értékhez képest, köszönhetően a fém-a-fémen tömítésnek.
A V241 szelep magas minőségű anyagokból készül. A szeleptest bronz (Rg5) anyagból, míg a trim, a szár, a szelepülék és a dugó rozsdamentes acélból (AISI 303) készült. A szártömítés és a tömítőanyag EPDM (etilén-propilén-dién monomer) anyagból készült, ami kiváló vegyi és hőmérséklet ellenállást biztosít. A szelep széles hőmérséklettartományban (-20°C és 150°C között) használható, és kompatibilis vízzel, valamint különböző glikolkeverékekkel (25%, 30%, 50%). A szelep maximális nyomáskülönbsége normál élettartam mellett 599,8 kPa. A löket hossza 20 mm, ami megfelelő áramlásszabályozást tesz lehetővé. Az 7214142000 cikkszámú V241/32/16 golyósszelep az egyedülálló konstrukciójának köszönhetően kiválóan alkalmazható fűtési, hűtési és más épületgépészeti rendszerekben, ahol fontos a folyadékáram precíz szabályozása és a hosszú élettartam.
Venta V241 Globe Valve műszaki adatok
Általános jellemzők
Szelep termékcsalád: Venta
Termék vagy alkatrész típus: Szelep
Szelep típus: Globe (golyósszelep)
Szelep terméksorozat: V241
Szelep modell: V241/32/16
Cikkszám: 7214142000
Kompatibilitás és konfigurációs adatok
Közeggel való kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfiguráció: 2-járatú
Szelep csatlakozás típusa: G külső menet
Szelep csatlakozás mérete: G 2B
Test méret: 32 mm (1-1/4 in)
Csőméret: 32 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási karakterisztika: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 18.5 cv, 16 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...150 °C
Folyadék max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599.8 kPa
Szabályozószelep szabályozási tartománya: Nagyobb mint 100:1
Löket hossza: 20 mm
Szivárgás az üléknél: A port: Kevesebb mint 0.02% a kvs értékhez képest
Szárfolyás működése: Száremeléskor zárt
Szármozgás: Lineáris
Anyagspecifikációk
Trim anyag: Rozsdamentes acél
Test anyag: Bronz Rg5
Ülék anyag: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyag: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyag: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Ülék tömítés anyag: A port: fém a fémen
Tömítőanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Regionális elérhetőség
Célpiac: Európa, Ázsia és Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
179 mm
Hosszúság méret
73 mm
Magasság méret
110 mm