Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Venta V241 szelep egyenlőszázalékos áramlási karakterisztikával rendelkezik, ami különösen előnyös szabályozástechnikai alkalmazásokban, mivel lineáris szabályozási jelleggörbét biztosít. A szelep Kvs értéke 0,63 (ami 0,73 cv-nek felel meg), és nagy szabályozhatósági tartománnyal rendelkezik (nagyobb, mint 50:1), ami rendkívüli pontosságot tesz lehetővé széles működési tartományban. A maximális üzemi nyomás PN16, a normális élettartam melletti maximális nyomáskülönbség pedig 599,8 kPa. A 20 mm-es löket és a lineáris mozgás tovább növeli a szabályozás pontosságát. A szelep zárt állásban van, amikor a szár felfelé mozog (stem up closed).
A csatlakozási méreteket tekintve a Venta V241 G1 külső menetes csatlakozással rendelkezik (G 1B méret), a névleges átmérője DN15 (15 mm, illetve 1/2 hüvelyk). Ez a kompakt méret lehetővé teszi a könnyű beépítést különböző rendszerekbe, miközben a szelep megtartja magas teljesítményét. A termék különösen ajánlott fűtési, hűtési, légkondicionáló rendszerekbe, valamint ipari folyamatszabályozásokhoz, ahol pontos folyadékáram-szabályozásra van szükség. A Venta V241 Globe Valve a Schneider Electric terméke, amely Európában, Ázsia-Csendes-óceáni térségben és Ausztráliában kerül forgalmazásra, biztosítva a globális elérhetőséget és támogatást a professzionális felhasználók számára.
Általános tulajdonságok
Szeleptípus: Globe (ülőszelepes típus)
Szelepmodell: V241/15/0.63
Szelepkonfiguráció: 2-utas (kétjáratú)
Termékcsalád: Venta
Termék vagy komponens típusa: Szelep
Szelepsorozat: V241
Műszaki paraméterek
Kvs érték: 0,63
Cv érték: 0,73
Áramlási jelleggörbe: Egyenlő százalékos
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék-hőmérséklet: -20...150 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam mellett: 599,8 kPa
Szabályozási tartomány: Nagyobb mint 50:1
Löket hosszúsága: 20 mm
Szivárgási érték: A port: A Kvs érték kevesebb mint 0,02%-a
Szár működési iránya: Felfelé mozgó szár zárva (stem up closed)
Szár mozgás: Lineáris
Csatlakozások és méretek
Szelep csatlakozás típusa: G külső menetes
Szelep csatlakozás mérete: G 1B
Test mérete: 15 mm (1/2 hüvelyk)
Cső méret: 15 mm
Anyagok és kompatibilitás
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Belső szerkezet anyaga: Rozsdamentes acél
Test anyaga: Bronz Rg5
Ülék anyaga: A port: rozsdamentes acél AISI 303
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szártömítés anyaga: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: A port: fém-fém kapcsolat
Tömítőanyag: EPDM (etilén propilén dién monomer)
Célpiacok
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceán, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
166 mm
Hosszúság méret
55 mm
Magasság méret
102 mm