Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A V231 szelep széles üzemi hőmérséklet-tartományban (-20°C és 150°C között) működik, és maximális nyomáskülönbsége normál élettartam mellett 799,8 kPa. A 20 mm-es löket biztosítja a precíz szabályozást a teljes működési tartományban. A szelep ISO 7005-2 szabvány szerinti karimás csatlakozással rendelkezik, ami megkönnyíti a beszerelést és a karbantartást. A Venta V231/15/2.5 karimás szabályozószelep (7213126000) ideális választás olyan alkalmazásokhoz, ahol fontos a pontos áramlásszabályozás, a megbízhatóság és a tartósság.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Venta
Terméktípus: Szelep
Szeleptípus: Globe (Ülőszabályzó szelep)
Terméksorozat: V231
Modell: V231/15/2.5
Cikkszám: 7213126000
Műszaki paraméterek
Kompatibilis közegek: Gőz, Víz, Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%
Szelepkonfiguráció: 2-utas
Csatlakozási típus: Karimás
Csatlakozási méret: DN15 (ISO 7005-2)
Test mérete: 15 mm (1/2 in)
Csőméret: 15 mm
Áramlási jelleggörbe: Egyenlő százalékos
Áramlási együttható: 2,89 cv / 2,5 kvs
Nyomásosztály: PN25
Üzemi folyadék hőmérséklet: -20...150 °C
Maximális nyomáskülönbség: 799,8 kPa
Telített gőz hőmérséklet: -20...150 °C
Szabályozási tartomány: Nagyobb mint 50:1
Lökethossz: 20 mm
Üléktömítettség: Port A: Kevesebb mint 0,02% a kvs-hez képest
Szelepszár működési iránya: Felfelé mozgó szár zárva
Anyagminőségek
Belső alkatrészek anyaga: Rozsdamentes acél
Szelepház anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1025
Ülék anyaga: Port A: rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Dugó anyaga: Rozsdamentes acél AISI 303
Szelepszár tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Ülék tömítés anyaga: Port A: fém a fémen
Tömítőanyag: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Egyéb információk
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceán, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
222 mm
Hosszúság méret
96,9999999999999 mm
Magasság méret
130 mm