Schneider Electric Fupact - LV480875 - ISFL1250A – Közvetlen csatlakozás 185mm-es sínre – kiolvadásfigyelő nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ISFL1250A – Közvetlen csatlakozás 185mm-es sínre – kiolvadásfigyelő nélkül LV480875 Schneider
\nISFL1250A – Közvetlen csatlakozás 185mm-es sínre – kiolvadásfigyelő nélkül. termék neve: Fupact ISFL - termék vagy komponens típusa: kapcsolható olvadóbiztosítós szakaszoló - készülékalkalmazás: védelem - jelzési funkció: különálló olvadóbiztosító betét felügyelet. Előnyök : A kisfeszültségű alkalmazások igényét teljesítve a Fupact biztosítós szakaszolókapcsolók a felhasználóknak maximális biztonságot nyújtanak.... Alkalmazások: Kisfeszültségű hálózatok védelme és vezérlése:..
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
1 160 mm
Magasság méret
210 mm