Schneider Electric FuPact GS SDF - LV481403 - 63A 3P DIN000 mellső vagy oldalsó vezérelhetőség
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
FuPact GS SDF 63A 3P DIN000 olvadóbiztosítós szakaszoló LV481403 Schneider
Ez a FuPacT GSD63 készülék egy 3 pólusú, elülső és jobb oldali vezérléssel ellátott megszakító biztosíték. Épületekhez, infrastruktúrához és ipari üzemekhez van szánva. Védelmet nyújt az elosztó áramkörök rövidzárlatai és túlterhelése ellen. AC22A/AC23A használati kategóriák esetén a névleges működési áram 63A 690VAC mellett. A FuPacT GSD63-t 000-es pengeméretű DIN biztosítékokkal kell használni. Felszerelhető közvetlen elülső fogantyúval, vagy külső, elülső vagy jobb oldali rögzítésű forgatható fogantyúval. A meghosszabbított forgatható fogantyúk különböző tengelyméretekkel (200mm, 320mm vagy 400mm) használhatók. A FuPacT GSD63 3 pólusú változatban segédérintkezőkkel és külső semleges modulokkal is felszerelhető. Megfelel az IEC 60947-1 és IEC 60947-3 szabványoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
196,999999999999 mm
Magasság méret
128 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges üzemi teljesítmény AC-23, 400 V esetén
30 kW