Schneider Electric EasyPact EZC - EZC400H3400N - EZC400N 3P 50kA megszakító TM400D 3P3D kioldóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Easypact EZC400H kismegszakító egy kiváló minőségű termék, amely elosztási rendszerekhez készült, kifejezetten a megbízható teljesítményigényű ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz. Az EZC400H3400N típusú, 3 pólusú kialakítással rendelkező megszakító 400 A névleges áramerősséggel büszkélkedhet, amely tökéletesen megfelel a nagy áramerősséget igénylő létesítmények védelmi követelményeinek.
A termék kiemelkedő tulajdonságai közé tartozik a rendkívül nagy megszakítóképesség, amely 50 kA Icu 380 V-440 V AC 50/60 Hz hálózatokon, illetve 70 kA Icu a 220-240 V AC 50/60 Hz hálózatokon az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A névleges üzemi feszültsége 440 V AC 50/60 Hz, míg a szigetelési feszültsége akár 690 V AC 50/60 Hz is lehet, így a legtöbb ipari környezetben megállja a helyét. A 6 kV névleges lökőfeszültség-állóság további védelmet biztosít a feszültségcsúcsokkal szemben. A megszakító H szakítóképességi kóddal rendelkezik, ami a kimagasló védelmi képességét jelzi.
Az EZC400H3400N termomágneses kioldóval van felszerelve (TM-D típus), amely kettős védelmet nyújt: egyrészt rövidzárlat, másrészt túlterhelés ellen. A kioldó névleges áramerőssége 400 A 50 °C környezeti hőmérsékleten. A készülék leválasztásra is alkalmas az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, ami növeli az üzemeltetési biztonságot. Az A felhasználási kategóriába tartozik, ami általános felhasználású megszakítókat jelöl. A mechanikai tartóssága 10000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos tartóssága 4000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz mellett az IEC 60947-2 szabvány szerint.
A Schneider Electric EZC400H3400N kismegszakító rögzített kivitelű, kapcsolókar segítségével működtethető, és hátsó rögzítőlapon helyezhető el. Csatlakozási jellemzői rugalmasságot biztosítanak: mind a felső, mind az alsó csatlakozások elöl találhatók. A csatlakozási osztástávolság 45 mm. A pozitív érintkező jelzés és az érintkező pozíció kijelzője tovább növeli a használati biztonságot. A mágneses kioldóáram 4000 A. A termék nem rendelkezik földzárlat-védelemmel, valamint a semleges védelem beállítása kiiktatott. Mind a hosszú idejű kioldási áram (Ir), mind a hosszú idejű késleltetési idő beállítása fix értékre van állítva, ami egyszerűsíti a használatot.
A készülék IP20 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az EN 50102 szabványnak megfelelően. Működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, tárolási hőmérséklete pedig -35...85 °C között van. Méretei: 255 mm magasság, 140 mm szélesség és 110 mm mélység. A Schneider Electric EZC400H3400N kismegszakító fekete színű, és megfelel számos nemzetközi szabványnak, beleértve a JIS C8201-2-2, EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2 és az EN/IEC 60947-1 előírásokat is.
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Kismegszakító
Készülék rövid neve: Easypact EZC400H
Kismegszakító neve: Easypact EZC400H
Alkalmazási terület: Elosztás
Villamos jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áramerősség [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakító képesség
Megszakítóképesség kódja: H
Megszakítóképesség:
50 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
25 kA 380 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
25 kA 400/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
25 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA 220/230 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Védelmi és kioldási jellemzők
Leválasztásra alkalmas: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termomágneses
Kioldóegység névleges áramerőssége: 400 A 50 °C-on
Védelmi típus: Rövidzárlat elleni védelem, Túlterhelés elleni védelem
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947 szerint
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Szerelési mód: Rögzített
Szerelési tartó: Hátsó rögzítőlap
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Villamos élettartam: A kategória: 4000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Csatlakozási osztástávolság: 45 mm
Jelzések és működés
Helyi jelzés: Pozitív érintkező jelzés
Érintkező pozíció kijelző: Igen
Mágneses kioldóáram: 4000 A
Semleges védelem beállítása: Védelem nélkül
Hosszú idejű kioldási áram beállítás típusa Ir: Rögzített
Hosszú idejű késleltetési idő beállítás típusa: Rögzített
Földzárlat-védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Magasság: 255 mm
Szélesség: 140 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: JIS C8201-2-2, EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1
IP védelmi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az EN 50102 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -35...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V