Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250H3175 - EZC250H 3P 36kA/400V megszakító 175A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric EasyPact EZC250H3175 megszakító kimagasló szakítóképességgel rendelkezik: 10 kA Icu 550 V AC feszültségnél, 25 kA Icu 440 V AC feszültségnél, 36 kA Icu 380/400/415 V AC feszültségnél, és lenyűgöző 85 kA Icu 110/130 V AC és 220/240 V AC feszültségnél. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi, hogy különböző feszültségszinteken is hatékonyan működjön. A készülék DC hálózatokon is használható, ahol 30 kA Icu szakítóképességet biztosít 125 V DC (1P) és 250 V DC (2P) esetén. A megszakító névleges üzemi feszültsége [Ue] 550 V AC 50/60 Hz, illetve 250 V DC, névleges szigetelési feszültsége [Ui] pedig 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp] 6 kV, ami biztonságot nyújt túlfeszültség esetén.
A termomágneses kioldóval (TM-D) ellátott EZC250H3175 megszakító kiváló védelmet biztosít mind a túlterhelés, mind a rövidzárlat ellen. A termék 175 A névleges árammal rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékletnél, míg a kioldóegység beállítása 175 A 50 °C-on. A megszakító IP20 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik, ami megfelel az ipari környezet követelményeinek. A szabványos 35 mm-es csatlakozási távolság megkönnyíti a bekötést. A készülék pozitív érintkezőjelzővel is el van látva, így a kapcsolási állapot mindig egyértelműen látható.
A Schneider Electric EZC250H3175 megszakító méretei: 165 mm magasság, 105 mm szélesség és 60 mm mélység, ami kompakt beépítést tesz lehetővé. A készülék toggle (billenőkaros) vezérlőtípussal, fix rögzítésmóddal és előlapra szerelhető kivitellel rendelkezik. A csatlakozások mind felül, mind alul az előlapon találhatók. A mechanikai tartósság 10 000 kapcsolási ciklus, ami hosszú élettartamot garantál. A megszakító -25...70 °C közötti üzemi és -35...85 °C közötti tárolási hőmérséklet-tartományban használható, ami széleskörű alkalmazhatóságot biztosít különböző környezeti feltételek mellett. Az EZC250H3175 megszakító megfelel a GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60947-2 szabványoknak, így a minősége és megbízhatósága nemzetközileg elismert. A szennyezettségi fok 3 az IEC 60664-1 és IEC 947-1 szabványok szerint, ami lehetővé teszi használatát ipari környezetben is.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250H3175 műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: EasyPact
Termék típusa: Kismegszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250H
Kismegszakító neve: Easypact EZC250H
Felhasználási terület: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok: 3P
Védett pólusok: 3t
Hálózat típusa: DC, AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 175 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint, 250 V DC IEC 60947-2 szerint
Szakítóképesség
Szakítóképesség kódja: H
Névleges zárlati megszakítóképesség [Icu]:
10 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 125 V DC 1P IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 250 V DC 2P IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 110...130 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
Üzemi szakítóképesség
Névleges üzemi zárlati megszakítóképesség [Ics]:
5 kA 550 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
15 kA 125 V DC IEC 60947-2 szerint
15 kA 250 V DC IEC 60947-2 szerint
18 kA 380 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
18 kA 400/415 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
12.5 kA 440 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
42.5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
42.5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
Védelmi tulajdonságok
Leválasztásra alkalmas: Igen, IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termomágneses
Kioldóegység névleges értéke: 175 A 50 °C-on
Védelem típusa: Rövidzárlat elleni védelem, Túlterhelés elleni védelem
Kiegészítő tulajdonságok
Vezérlés típusa: Toggle (billenőkaros)
Rögzítési mód: Fix
Szerelési alap: Hátlap
Felső csatlakozás: Előlap
Alsó csatlakozás: Előlap
Mechanikai élettartam: 10000 kapcsolási ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkezőjelzés
Fizikai jellemzők
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1, EN/IEC 60947-2
IP védettség: IP20 IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -35...85 °C
Szennyezettségi fok: 3 IEC 60664-1 szerint, 3 IEC 947-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V