Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3250 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 250A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EZC250F3250 kiváló műszaki paraméterekkel rendelkezik, amelyek kiemelkedő teljesítményt garantálnak. A megszakító 15 kA megszakítóképességgel (Icu) rendelkezik 400-415 V AC feszültségen, ami biztosítja a berendezés megfelelő védelmét még jelentős rövidzárlati áramok esetén is. Az 50/60 Hz-es hálózati frekvenciával kompatibilis készülék kategória A felhasználási besorolással rendelkezik, és alkalmas szigetelési célokra az IEC 60947-2 szabvány szerint. A TM-D termomágneses kioldóegység mind túlterhelés, mind rövidzárlat elleni védelemmel rendelkezik, a névleges áramerősség 250 A 50 °C környezeti hőmérsékleten. A készülék 690 V AC névleges szigetelési feszültséggel (Ui) és 6 kV névleges lökőfeszültség-állósággal (Uimp) rendelkezik az IEC 60947-2 szerint.
A megszakító többféle alkalmazásban is használható, köszönhetően a 550 V AC névleges üzemi feszültségének (Ue) AC hálózatokon, valamint a 250 V DC kompatibilitásának DC hálózatokon. A Breaking capacity kódja F, ami jelzi, hogy különböző feszültségszinteken eltérő megszakítóképességgel rendelkezik: 10 kA Icu 440 V AC-nál, 18 kA Icu 380 V AC-nál, és akár 25 kA Icu 220-240 V AC tartományban. Az Ics (névleges üzemi megszakítóképesség) értékei ennek megfelelően változnak: 7,5 kA 440 V AC-nál, 9 kA 380 V AC és 400-415 V AC-nál, valamint 12,5 kA a 220-240 V AC tartományban. A készülék DC hálózatokon is használható, 5 kA Icu értékkel 125 V DC (1P) és 250 V DC (2P) esetén, valamint 2,5 kA Ics értékkel ugyanezen feszültségszinteken. A megszakító szennyezettségi foka 3 az IEC 60664-1 és az IEC 947-1 szabványok szerint, ami azt jelenti, hogy ipari környezetben is megbízhatóan működik.
A Schneider Electric EZC250F3250 kompakt kialakítású, méretei 165 mm magasság, 105 mm szélesség és 60 mm mélység, ami lehetővé teszi a helytakarékos elhelyezést elosztószekrényekben. A készülék fix rögzítésű, hátlapra szerelhető, és elülső csatlakozással rendelkezik mind felül, mind alul. A csatlakozási távolság 35 mm. A készülék mechanikai élettartama 10000 ciklus, és rendelkezik pozitív érintkezésjelzéssel. A kapcsolótípusa karos (toggle), ami egyszerű és gyors működtetést tesz lehetővé. Védettsége IP20 az IEC 60529 szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 szerint. A megszakító működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, tárolási hőmérséklet-tartománya -35...85 °C, ami széles körű alkalmazhatóságot biztosít különböző környezeti feltételek mellett.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3250 -EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 250A műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Megszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250F
Megszakító neve: Easypact EZC250F
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
[In] névleges áram: 250 A (40 °C-on)
[Ui] névleges szigetelési feszültség: 690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
[Uimp] névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV (IEC 60947-2 szerint)
[Ue] névleges üzemi feszültség: 550 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint), 250 V DC (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kódja: F
Megszakítóképesség:
10 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
15 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
18 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
25 kA Icu 110...130 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
25 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
5 kA Icu 125 V DC 1P (IEC 60947-2 szerint)
5 kA Icu 250 V DC 2P (IEC 60947-2 szerint)
5 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
[Ics] névleges üzemi megszakítóképesség:
9 kA 380 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
12.5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
12.5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
2.5 kA 125 V DC (IEC 60947-2 szerint)
2.5 kA 250 V DC (IEC 60947-2 szerint)
2.5 kA 550 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
9 kA 400/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
7.5 kA 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Szigetelési alkalmasság: Igen (IEC 60947-2 szerint)
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológiája: Termomágneses
Kioldó egység névleges értéke: 250 A (50 °C-on)
Védelem típusa: Túlterhelés elleni védelem, rövidzárlat elleni védelem
Kiegészítő adatok
Szennyeződési fok: 3 (IEC 60664-1 szerint), 3 (IEC 947-1 szerint)
Vezérlés típusa: Karos
Felszerelési mód: Rögzített
Felszerelési tartó: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkező jelzés
Semleges védelmi beállítás: Védelem nélkül
Földzárlat védelem: Nélküle
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1
IP védettségi fokozat: IP20 (IEC 60529 szerint)
IK védettségi fokozat: IK07 (IEC 62262 szerint)
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tárolás közben: -35...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V