Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3200 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 200A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EasyPact EZC250F megszakító a Schneider Electric megbízható termékcsaládjának kiváló tagja, amely kimagasló teljesítményt és biztonságot nyújt az elektromos elosztórendszerekben. Az EZC250F3200 típusú, 3 pólusú, 200A-es terhelhetőségű megszakító ideális választás ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol fontos a folyamatos és biztonságos áramellátás.
A termék F szintű megszakítási kapacitással rendelkezik, ami 15 kA-t jelent 400-415V AC hálózaton, 50/60 Hz frekvencián, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ezen kívül 18 kA megszakítási képességgel bír 380V AC esetén, valamint 25 kA-t is elér alacsonyabb, 220-240V AC feszültségtartományban. DC hálózaton is alkalmazható, 250V DC feszültségen 5 kA megszakítási kapacitással. A termék terhelhetősége 200A 40°C környezeti hőmérsékleten, és TM-D típusú, termomágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely védelmet nyújt mind túlterhelés, mind rövidzárlat ellen. Az EZC250F kategóriás jelölésű, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztásra is.
A Schneider Electric EasyPact EZC250F3200 megszakító további kiemelkedő tulajdonsága a 690V AC névleges szigetelési feszültség és a 6 kV lökőfeszültség-állóság. A termék elülső csatlakozással rendelkezik, mind felső, mind alsó oldalon, és rögzített kivitelű, hátlapra szerelhető. A szerelési távolság 35 mm, a mechanikai élettartama pedig 10000 kapcsolási ciklus. A készülék pozitív érintkezőjelzéssel van ellátva a biztonságos használat érdekében. A kezelése a hagyományos kapcsolókaros megoldással történik. Kiemelendő, hogy 3-as szennyezettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60664-1 és IEC 947-1 szabványoknak megfelelően, ami jelzi, hogy ipari környezetben is megbízhatóan működik.
Fizikai méretei kompakt kialakítást biztosítanak: 165 mm magasság, 105 mm szélesség és 60 mm mélység. Védettsége IP20 az IEC 60529 szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 szabványnak megfelelően. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete pedig -35°C és +85°C között. Az EZC250F3200 megszakító univerzális megoldás, amely megfelel a JIS C8201-2-2, EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2 és EN/IEC 60947-1 nemzetközi szabványoknak is, így globális projektekben is ideálisan alkalmazható.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3200 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Megszakító
Rövidített terméknév: Easypact EZC250F
Megszakító megnevezése: Easypact EZC250F
Elektromos jellemzők
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram: 200 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV, IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség: 550 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség DC: 250 V DC, IEC 60947-2 szerint
Megszakítási kapacitás kódja: F
Megszakítási kapacitás
10 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
18 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 110...130 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 220...240 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 125 V DC 1P-en, IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 250 V DC 2P-en, IEC 60947-2 szerint
5 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítási kapacitás (Ics)
9 kA 380 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
12,5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
12,5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 125 V DC-n, IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 250 V DC-n, IEC 60947-2 szerint
2,5 kA 550 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
9 kA 400/415 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
7,5 kA 440 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Kioldó jellemzők
Leválasztásra alkalmas: Igen, IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó megnevezése: TM-D
Kioldó technológiája: Termomágneses
Kioldó névleges árama: 200 A 50 °C-on
Védelem típusa: Rövidzárlat elleni védelem, túlterhelés védelem
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Szerelési mód: Rögzített
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkező jelzés
Nullavédelem beállítása: Védelem nélkül
Földzárlat védelem: Nélkül
Méretek
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: JIS C8201-2-2, EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-1
IP védettségi fokozat: IP20, IEC 60529 szerint
IK ütésállóság fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -35...85 °C
Szennyezettségi fokozat: 3, IEC 60664-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
122 mm
Hosszúság méret
184 mm
Magasság méret
108 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V