Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3175 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 175A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EZC250F3175 modell 175 A névleges áramerősséggel rendelkezik (40 °C-on mérve), és termikus-mágneses kioldóval (TM-D) van felszerelve, amely kettős védelmi funkciót biztosít: hatékony túlterhelés elleni védelmet és azonnali rövidzárlat elleni védelmet. A megszakító F törőkapacitás kóddal rendelkezik, ami 15 kA Icu értéket jelent 400-415 V AC (50/60 Hz) mellett, illetve 18 kA-t 380 V AC esetén, így különböző feszültségszinteken is megbízhatóan működik. Alacsonyabb feszültségeken (110-240 V AC) akár 25 kA-es törőkapacitást is biztosít, míg DC alkalmazásoknál 125 V-on 1P esetén és 250 V-on 2P esetén 5 kA értékkel rendelkezik. A névleges üzemi feszültség akár 550 V AC lehet, a szigetelési feszültség pedig 690 V AC.
Méretei kompaktak: 165 mm magasság, 105 mm szélesség és 60 mm mélység, ami elősegíti a helytakarékos elhelyezést. A csatlakozási távolság 35 mm. A megszakító IP20 védelmi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és mechanikai ütésállósága IK07 az IEC 62262 szerint. Széles működési hőmérséklet-tartománya (-25°C és +70°C között) lehetővé teszi különböző környezetekben való alkalmazását. A mechanikai élettartama 10000 ciklus, ami hosszú távú, megbízható működést garantál. Az EZC250F3175 megfelel számos nemzetközi szabványnak, beleértve az EN/IEC 60947-1, EN/IEC 60947-2, GB/T 14048.2 és JIS C8201-2-2 előírásokat, így globálisan is alkalmazható elektromos rendszerekben.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3175 műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Megszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250F
Megszakító neve: Easypact EZC250F
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Elektromos jellemzők
Hálózat típusa: DC, AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 175 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint, 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Törőkapacitás kód: F
Törőkapacitás: 10 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-nél, 15 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz-nél, 18 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz-nél, 25 kA Icu 110...130 V AC és 220...240 V AC 50/60 Hz-nél, 5 kA Icu 125 V DC 1P, 250 V DC 2P és 550 V AC 50/60 Hz-nél
Névleges üzemi törőképesség [Ics]: 9 kA 380 V AC és 400/415 V AC 50/60 Hz-nél, 12.5 kA 110/130 V AC és 220/230/240 V AC 50/60 Hz-nél, 2.5 kA 125 V DC, 250 V DC és 550 V AC 50/60 Hz-nél, 7.5 kA 440 V AC 50/60 Hz-nél
Működési jellemzők
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológia: Termikus-mágneses
Kioldó egység névleges értéke: 175 A 50 °C-on
Védelem típusa: Rövidzárlat elleni védelem, Túlterhelés elleni védelem
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint, 3 az IEC 947-1 szerint
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Toggle (billenőkar)
Szerelési mód: Fix
Szerelési felület: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási távolság: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkező jelzés
Nullavezeték védelem beállítás: Védelem nélkül
Földzárlat védelem: Nincs
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-1, GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-2, JIS C8201-2-2
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -35…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V