Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3150 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 150A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az EasyPact EZC250F3150 egy megbízható, kompakt kialakítású 3 pólusú megszakító a Schneider Electric EasyPact termékcsaládjából, amely ideális választás ipari és kereskedelmi elosztó hálózatokhoz. A termék 150A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és kiváló védelmet biztosít túláram és rövidzárlat ellen a TM-D termo-mágneses kioldóegységének köszönhetően, amely 50°C-os környezeti hőmérsékleten is 150A névleges áramerősséget biztosít.
Az EZC250F3150 rugalmas felhasználhatóságát biztosítja, hogy egyaránt alkalmazható AC és DC hálózatokban, 50/60 Hz hálózati frekvencián. A megszakító kiemelkedő villamos jellemzőkkel rendelkezik: 690V névleges szigetelési feszültség (Ui), 6 kV névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp), valamint 550V AC és 250V DC névleges üzemi feszültség (Ue). A szakadóképességi kód F, ami magas rövidzárlati megszakítóképességet jelez különböző feszültségszinteken. Például 400/415V AC feszültségen 15 kA Icu, 380V AC feszültségen 18 kA Icu, míg 220/240V AC feszültségen akár 25 kA Icu szakadóképességgel rendelkezik, ami kiemelkedő védelmet nyújt a modern villamos hálózatok számára. DC hálózaton is használható: 125V DC esetén 5 kA, 250V DC esetén szintén 5 kA megszakítóképességgel rendelkezik.
A megszakító fix szerelésű, hátlapra rögzíthető, és mind az alsó, mind a felső csatlakozások elölről csatlakoztathatók, ami megkönnyíti a telepítést és karbantartást. A 35 mm-es csatlakozási osztás standard kialakítást tesz lehetővé. Mechanikai tartóssága 10000 kapcsolási ciklus, ami hosszú élettartamot biztosít. Szennyezettségi foka 3-as, az IEC 60664-1 és IEC 947-1 szabványoknak megfelelően. Méreteivel (magasság: 165 mm, szélesség: 105 mm, mélység: 60 mm) kompakt megoldást kínál, miközben teljesíti az IP20 védettségi követelményeket az IEC 60529 szerint, valamint IK07 fokozatú mechanikai védettséggel rendelkezik az IEC 62262 szabványnak megfelelően.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3150 -EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 150A műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: EasyPact
Terméktípus: Megszakító
Készüléknév: Easypact EZC250F
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok: 3t
Villamos jellemzők
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 150 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV (IEC 60947-2)
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz és 250 V DC (IEC 60947-2)
Szakadóképességi kód: F
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
10 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
15 kA Icu 400...415 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
18 kA Icu 380 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
25 kA Icu 110...130 V AC és 220...240 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
5 kA Icu 125 V DC 1P és 250 V DC 2P esetén (IEC 60947-2)
5 kA Icu 550 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
9 kA 380 V és 400/415 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
7,5 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
12,5 kA 110/130 V és 220/230/240 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
2,5 kA 125 V DC, 250 V DC és 550 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termo-mágneses
Kioldóegység névleges árama: 150 A 50 °C-on
Védelmi típus: Túlterhelés védelem, Rövidzárlat védelem
Kiegészítő információk
Szigetelésre való alkalmasság: Igen (IEC 60947-2)
Felhasználási kategória: A kategória
Vezérlési típus: Billenőkar
Szerelési mód: Fix
Szerelési alap: Hátlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási osztás: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkezés jelzés
Fizikai jellemzők
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-2, EN/IEC 60947-1
IP védettség: IP20 (IEC 60529)
IK védettség: IK07 (IEC 62262)
Üzemi hőmérséklettartomány: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklettartomány: -35...85 °C
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1 és IEC 947-1)
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V