Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3100 - EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 100A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric EasyPact EZC250F3100 kompakt megszakító egy megbízható védelmi megoldás elosztóhálózatok számára, amely 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik. Ez a 3 pólusú termék ipari és kereskedelmi létesítmények villamos hálózataiban egyaránt kiválóan alkalmazható, ahol fontos a magas minőség és a biztonságos üzemeltetés.
Az EasyPact EZC250F sorozat tagjaként ez a megszakító számos kimagasló műszaki paraméterrel büszkélkedhet. A készülék 550 V AC és 250 V DC névleges üzemi feszültséggel rendelkezik, valamint széles tartományban kínál rövidzárlati megszakítóképességet (Icu): 15 kA 400-415 V AC-n, 18 kA 380 V AC-n, 25 kA 220-240 V AC-n, valamint 5 kA 250 V DC-n és 550 V AC-n. A megszakító hővédelmi-mágneses (TM-D) kioldóegységgel van felszerelve, amely hatékony védelmet biztosít túlterhelés és rövidzárlat ellen egyaránt. Az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően alkalmas leválasztásra is, ami növeli a felhasználási területek körét.
A Schneider Electric EZC250F3100 megszakító praktikus méretekkel rendelkezik: 165 mm magas, 105 mm széles és 60 mm mély, ami megkönnyíti a beépíthetőségét különböző elosztószekrényekbe. Az eszköz mechanikai élettartama 10000 kapcsolási ciklus, és kapcsolópitcha 35 mm. Az IP20-as védettségi szint biztosítja a megfelelő érintésvédelmet, míg az IK07 besorolás megfelelő mechanikai védelmet nyújt. A megszakító -25...70 °C közötti környezeti hőmérsékleti tartományban üzemeltethető, ami széles körű alkalmazhatóságot tesz lehetővé különböző környezeti feltételek mellett.
Schneider Electric EasyPact EZC - EZC250F3100 -EZC250F 3P 18kA/400V megszakító 100A műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: EasyPact
Termék típus: Megszakító
Eszköz rövid neve: Easypact EZC250F
Megszakító neve: Easypact EZC250F
Alkalmazás: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3t
Hálózat típusa: DC, AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint, 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kód: F
Határmegszakítóképesség [Icu]:
10 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA 400...415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
18 kA 380 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA 110...130 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA 220...240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
5 kA 125 V DC 1P-n az IEC 60947-2 szerint
5 kA 250 V DC 2P-n az IEC 60947-2 szerint
5 kA 550 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Üzemi megszakítóképesség [Ics]:
9 kA 380 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
12.5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
12.5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 125 V DC-n az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 250 V DC-n az IEC 60947-2 szerint
2.5 kA 550 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
9 kA 400/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
7.5 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Kioldó egység
Alkalmasság leválasztásra: Igen, az IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldó egység neve: TM-D
Kioldó egység technológiája: Hővédelmi-mágneses
Kioldó egység névleges értéke: 100 A 50 °C-on
Védelem típusa: Rövidzárlat elleni védelem, Túlterhelés elleni védelem
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Toggle
Rögzítési mód: Fix
Szerelési alap: Hátlap
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Csatlakozási osztásköz: 35 mm
Helyi jelzés: Pozitív érintkezés jelzés
Magasság: 165 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 60 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: GB/T 14048.2, EN/IEC 60947-2, EN/IEC 60947-1
IP védettségi fokozat: IP20 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti működési hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -35...85 °C
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint, 3 az IEC 947-1 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
114 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V