Schneider Electric EasyPact EZC - EZC100N3100 - EZC100N 3P 15kA/400V megszakító 100A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
EZC100N3100 EZC100N 3P 15kA/400V megszakító 100A Schneider
\nEasypact EZC100N megszakító, TMD, 100A, 3-pólusú 3d. termékcsalád: EasyPact - termék vagy komponens típusa: áramkör-megszakító - készülék rövid megnevezése: Easypact EZC100N - megszakító neve: Easypact EZC100N - készülékalkalmazás: elosztás - védett pólusok leírása: 3t - hálózat típusa: AC, DC - hálózati frekvencia: 50/60 Hz - Ue névleges üzemi feszültség: 250 V DC megfelel IEC 60947-2, 550 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 - megszakítónévleges értékek kód: N - megszakítási kapacitás: 10 kA Icu -440 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 15 kA Icu -400...415 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 18 kA Icu -380 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 25 kA Icu -110...130 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 25 kA Icu -220...240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, 5 kA Icu -125 V DC 1P megfelel IEC 60947-2, 5 kA Icu -250 V DC 2P megfelel IEC 60947-2, 5 kA Icu -550 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 - Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség: Ics 12.5 kA 110/130 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 12.5 kA 220/230/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 2.5 kA 125 V DC megfelel IEC 60947-2, Ics 2.5 kA 250 V DC megfelel IEC 60947-2, Ics 2.5 kA 550 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 5 kA 440 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 7.5 kA 400/415 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2, Ics 9 kA 380 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 - felhasználási kategória: A kategória - kioldóegység megnevezése: TM-D - kioldóegység technológia: termikus-mágneses - védelem típusa: rövidzárlat elleni védelem, rövidzár-védelem - szennyezési fok: 3 megfelel IEC 60664-1, 3 megfelel IEC 947-1. Előnyök : Az egyszerű megoldás 3 fizikai méretével az Easypact megszakítók egyszerű választ adnak a kisfeszültségű hálózatok védelmeinek kiépítésére. Egyszerű kiválasztás, egyszerű üzembe helyezés, egyszerű a használat. Az Easypact egyszerű a kezdetektől a végéig!.. Alkalmazások: A max. 50 kA/415 V megszakítóképességet és 630A névleges áramot meg nem haladó kisfeszültségű hálózatokban a védelem megvalósítása:, Lakossági létesítmények, Ipari és szolgáltató létesítmények..
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
140 mm
Magasság méret
95 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
550 - 550 V