Schneider Electric EasyPact CVS - LV516426 - CVS160NA szakaszolókapcsoló 160A 4P
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric EasyPact CVS160NA szakaszolókapcsoló egy kiváló minőségű, 4 pólusú villamos kapcsolóeszköz, amely ideális megoldást jelent elosztó rendszerek kapcsolására és leválasztására. Ez a 160A névleges áramerősségű, LV516426 cikkszámú termék az EasyPact CVS100...250 termékvonal részeként kínál megbízható teljesítményt ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz egyaránt.
A CVS160NA szakaszolókapcsoló kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik, ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. A készülék AC-22A és AC-23A felhasználási kategóriákban egyaránt alkalmazható, 160A névleges üzemi áramerősséggel 220/240V, 380/415V és 440V AC hálózatokon, 50/60 Hz frekvencián. Hagyományos, szabad levegőn mért termikus áramerőssége 160A 50°C környezeti hőmérsékleten. A szakaszolókapcsoló zárlatbontó képessége kiemelkedő: upstream védelmi megszakítóval kombinálva 75 kA, míg önálló szakaszolókapcsolóként 3,6 kA értéket biztosít. A készülék alkalmas szigetelési célra is, megfelelve az EN 60947-3 és IEC 60947-3 szabványok előírásainak.
A Schneider Electric EasyPact CVS160NA szakaszolókapcsoló LV516426 számos további műszaki előnnyel rendelkezik. A toggle (karos) működtetésű eszköz fix rögzítési móddal szerelhető hátlapra, és mind a felső, mind az alsó csatlakozása frontális kialakítású. A készülék 25000 mechanikai és 8000 elektromos kapcsolási ciklust biztosít 415V AC feszültségen, ami kiemelkedő élettartamot jelent. A kapcsoló rendelkezik érintkező pozíció jelzővel, ami növeli a biztonságot és könnyebbé teszi a karbantartást. A termék széles működési hőmérséklet-tartománya (-25...70°C) lehetővé teszi változatos környezetben történő alkalmazását. Az IEC 60947-3 és EN 60947-3 szabványoknak megfelelő termék GOST és IEC tanúsítvánnyal rendelkezik, továbbá Class II érintésvédelmi osztályba tartozik és 3-as szennyezettségi fokozatú környezetben is alkalmazható az IEC 60664-1 szerint.
A Schneider Electric EasyPact CVS160NA szakaszolókapcsoló LV516426 kompakt méretekkel rendelkezik: 161 mm magasság, 140 mm szélesség és 86 mm mélység jellemzi, ami megkönnyíti a beépítést szűkös helyeken is. A termék precíz csatlakoztathatóságát a 35 mm-es csatlakozási távolság biztosítja. A rövidzárlati áram rövid idejű elviselési képessége (Icw) is kiváló: 0,96 kA 20 másodpercig, valamint 2,5 kA 1 és 3 másodpercig, az IEC 60947-3 szabványnak megfelelően. A szakaszolókapcsolót villamos elosztórendszerek létesítőinek, karbantartóinak és tervezőinek ajánljuk, akiknek megbízható, hosszú élettartamú és szabványoknak megfelelő kapcsolóeszközre van szükségük különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz.
Schneider Electric EasyPact CVS - LV516426 -CVS160NA szakaszolókapcsoló 160A 4P műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: EasyPact CVS100...250
Termékvonal: EasyPact
Terméknév: EasyPact CVS
Eszköz rövid neve: CVS160NA
Termék vagy komponens típus: Szakaszolókapcsoló
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Műszaki specifikációk
Pólusok leírása: 4P
Hálózat típusa: AC
Névleges üzemi áramerősség:
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 440 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 440 V
Hagyományos szabad levegőn termikus áramerősség: 160 A 50 °C-on
Névleges zárlati bekapcsolási képesség:
75 kA felmenő védelmi megszakítóval
3.6 kA önálló szakaszolókapcsolóként
Megszakítási képesség kódja: NA
Alkalmasság szigetelésre: Igen, megfelel az EN 60947-3 szabványnak
Igen, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Felhasználási kategória:
AC-23A
AC-22A
Hibaáram védelem: Nélkül
Kiegészítő információk
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Vezérlés típusa: Karos (Toggle)
Szerelési mód: Fix
Szerelési tartó: Hátlap
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Névleges rövid idejű áram elviselési képesség:
0.96 kA 20 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
2.5 kA 1 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
2.5 kA 3 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Kapcsolási állapot kijelző: Igen
Látható megszakítás: Nem
Mechanikai élettartam: 25000 ciklus, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Elektromos élettartam:
AC-22A: 8000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz In, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
AC-23A: 8000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz In, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Csatlakozási távolság: 35 mm
Fizikai jellemzők
Magasság: 161 mm
Szélesség: 140 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok:
IEC 60947-3
EN 60947-3
Terméktanúsítványok:
GOST
IEC
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
135 mm
Hosszúság méret
192 mm
Magasság méret
145 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
220 - 440 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm