Schneider Electric EasyPact CVS - LV516425 - CVS160NA szakaszolókapcsoló 160A 3P
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A CVS160NA szakaszolókapcsoló 160A névleges üzemi árammal rendelkezik AC-22A és AC-23A alkalmazási kategóriákban egyaránt, ami sokoldalú felhasználást biztosít különböző feszültségszinteken. A termék 220/240V, 380/415V és 440V AC 50/60 Hz hálózatokban egyaránt alkalmazható. A konvencionális szabad levegőn mért hőáram értéke 160A 50°C-on, ami kiváló hőstabilitást biztosít még magasabb környezeti hőmérséklet mellett is. A mechanikai élettartama lenyűgöző, hiszen a termék 25 000 kapcsolási ciklust képes teljesíteni az IEC 60947-3 szabványnak megfelelően. Elektromos élettartama AC-22A és AC-23A kategóriákban egyaránt 8 000 ciklus 415V AC 50/60 Hz In áramerősség mellett.
A Schneider Electric EasyPact CVS160NA szakaszolókapcsoló kompakt méretekkel rendelkezik: magassága 161 mm, szélessége 105 mm, mélysége pedig 86 mm. A vezérlés billenőkarral történik, a rögzítési mód fix, a szerelési felület pedig szerelőlap. Mind a felső, mind az alsó csatlakoztatás frontális kialakítású, ami megkönnyíti a telepítést és a kábelezést. A készülék -25°C és +70°C közötti üzemi hőmérséklet-tartományban használható, míg tárolási hőmérséklet-tartománya -50°C-tól +85°C-ig terjed. A termék rendelkezik érintkezőhelyzet-jelzéssel, ami növeli a biztonságot és a felhasználói komfortot. Az LV516425 cikkszámú szakaszolókapcsoló olyan létfontosságú nemzetközi szabványoknak felel meg, mint az IEC 60947-3 és az EN 60947-3, valamint IEC és GOST tanúsítványokkal rendelkezik, biztosítva a megbízható és biztonságos működést a legkülönbözőbb alkalmazási területeken.
Schneider Electric EasyPact CVS - LV516425 -CVS160NA szakaszolókapcsoló 160A 3P műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: EasyPact CVS100...250
Sorozat: EasyPact
Terméknév: EasyPact CVS
Készülék rövid neve: CVS160NA
Termék vagy összetevő típusa: Szakaszolókapcsoló
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Hálózat típusa: AC
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi áram [Ie]:
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V
AC-22A: 160 A AC 50/60 Hz 440 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 220/240 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 380/415 V
AC-23A: 160 A AC 50/60 Hz 440 V
Konvencionális szabad levegős termikus áram [Ith]: 160 A 50 °C-on
Névleges zárlati bekapcsolási képesség [Icm]:
75 kA felső oldali védelmi megszakítóval
3,6 kA önálló szakaszolókapcsolóként
Szakítóképesség kód: NA
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN 60947-3 és IEC 60947-3 szabványoknak
Felhasználási kategória: AC-23A, AC-22A
Földzárlat védelem: Nélküle
Kiegészítő információk
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Vezérlés típusa: Billenőkar
Szerelési mód: Fix
Szerelési támasz: Szerelőlap
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Névleges rövid idejű áram [Icw]:
0,96 kA 20 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
2,5 kA 1 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
2,5 kA 3 másodpercig, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Érintkezőhelyzet jelző: Igen
Látható szakadás: Nem
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 25000 ciklus, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Elektromos élettartam:
AC-22A: 8000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz In, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
AC-23A: 8000 ciklus 415 V AC 50/60 Hz In, megfelel az IEC 60947-3 szabványnak
Csatlakozási lépés: 35 mm
Magasság: 161 mm
Szélesség: 105 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-3, EN 60947-3
Terméktanúsítványok: IEC, GOST
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
220 - 440 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm