Schneider Electric Damper Actuator - MG350-24M - MG350 modulating szelepmozgató
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A SpaceLogic MG350 golyósszelep aktuátor egy csúcstechnológiás, moduláló, nem rugóvisszatérítős elektromos szelepmozgató, amely különösen megbízható működést biztosít a modern épületautomatizálási rendszerekben. A Schneider Electric MG350-24M típusú aktuátor 24 V AC/DC tápfeszültséggel működik, és kifejezetten golyósszelepek vezérlésére tervezték, ahol precíz szabályozásra van szükség.
Ez a kompakt és hatékony aktuátor számos kiemelkedő műszaki jellemzővel rendelkezik. 350 N (79 lbf) mozgatóerővel működik, ami elegendő a legtöbb standard golyósszelep megbízható működtetéséhez. A készülék IP53 védelmi szinttel rendelkezik, ami megfelelő védelmet nyújt por és nedvesség ellen. A vezérlőjel moduláló típusú, ami lehetővé teszi a fokozatmentes szabályozást 0-10 V DC analóg bemeneti tartományban, miközben 2-10 V DC visszacsatolási jelet biztosít. A lineáris működésű aktuátor löketének hossza 0,9375 mm, és a teljes löket futásideje mindössze 102 másodperc.
A SpaceLogic MG350 számos funkcionális előnyt kínál: automatikus alaphelyzetbe állás, automatikus lökethossz-kalibrálás, állapotjelző LED és löketjelző a konzolon. Működése közben rendkívül energiatakarékos - mindössze 3 W teljesítményfelvétellel üzemel, tartó üzemmódban pedig csupán 0,5 W fogyasztással. A 20%-os működési ciklus megfelelő a legtöbb HVAC alkalmazás számára. Az elektromos szigetelés II. osztályú, ami fokozott biztonságot nyújt.
Anyaghasználata is kiváló: megerősített teflon tömítés, EPDM O-gyűrűk és polikarbonát ház biztosítja a tartósságot. Az aktuátor -5 és +55°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, és 5-95% nem kondenzálódó relatív páratartalmat visel el. A csatlakozások kialakítása is rugalmas: 1 x 20 mm-es vezetékcső nyílással és 6-12 mm külső átmérőjű kábelhez való tömszelencével rendelkezik, valamint leszerelhető sorkapoccsal a könnyű telepítés érdekében. A NEMA 2 védelmi besorolás tovább erősíti a készülék megbízhatóságát különböző környezetekben.
SpaceLogic MG350 Globe Valve Actuator, Modulating, Non-Spring Return, 24 Vac/dc, 350N, IP53 műszaki adatok
Főbb jellemzők
Aktuátor termékcsalád: SpaceLogic
Termék vagy komponens típusa: Aktuátor
Aktuátor típus: Elektromos
Aktuátor terméksorozat: MG350
Aktuátor modell: MG350
Termék rendeltetése: golyósszelep
Tartó teljesítményfelvétel W-ban: 0,5 W
Visszatérítési mód: Nem rugóvisszatérítős
Vezérlőjel: Moduláló
Védőcső csatlakozás: 1 x 20 mm védőcső nyílás, Tömszelence 6-12 mm külső átmérőjű kábelhez
NEMA védettségi fokozat: NEMA 2
Működési ciklus: 20 %
Célterület: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Kiegészítő információk
Aktuátor: Lineáris
Vezérlés típusa: Automatikus alaphelyzetbe állás
Névleges tápfeszültség: 24 V AC/DC
Analóg bemenet tartománya: 0...10 V DC
Visszacsatolási jel: 2...10 V DC
Teljesítményfelvétel W-ban: 3 W
Löket hossza: 0,9375 mm
Löket auto kalibrálás: Igaz
Elektromos szigetelési osztály: II. osztály
Erő N: 350 N
Erő lbf: 79 lbf
Pozíciójelző: Löketjelző a konzolon
További jellemzők: LED állapotjelző
Vezetékek és csatlakozások: Levehető sorkapocs
Löket futási idő: 102 s
Anyagok
Anyag: Megerősített teflon: tömítés, EPDM: O-gyűrűk, Polikarbonát: ház
Környezet
IP védettségi fokozat: IP22
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetéshez: -5...55 °C
Relatív páratartalom: 5...95 % nem kondenzálódó
Környezeti levegő hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
144 mm
Hosszúság méret
86 mm
Magasság méret
178 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
lineáris
Védettség
IP53
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
149 mm