Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429499 - Vigi riasztás 200-440V 4P, NSX100/160
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az LV429499 kódjelű VigiPacT modul széles működési tartománnyal rendelkezik, 200-440 V AC üzemi feszültség mellett használható, és 50/60 Hz hálózati frekvencián működik az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A készülék nagy rugalmasságot biztosít a hibaáram-érzékenység beállításában, mivel állítható érzékenységű. Az A osztályú védelemnél 0,03 A, 0,1 A, 0,3 A, 0,5 A, 1 A és 3 A érzékenységi szinteket lehet beállítani, míg AC osztályú védelemnél 10 A és 30 A értékek állíthatók be. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi, hogy különböző alkalmazási környezetben optimálisan használhasd a készüléket, a specifikus védelmi igényeknek megfelelően.
A Schneider Electric LV429499 VigiPacT riasztómodul kompatibilis a ComPacT NSX100, NSX160 és NSX250 megszakítókkal, és 100 A, 160 A, valamint 250 A névleges áramerősség mellett használható. A maximális kioldási idő 800 ms, ami gyors reagálást biztosít hibaáram esetén, így hatékonyan védi a villamos berendezéseket és az embereket is. Az eszköz Class II érintésvédelmi osztályba tartozik, ami fokozott biztonságot jelent. A IV-es túlfeszültség kategória pedig azt jelzi, hogy ipari környezetben is megbízhatóan működik. Fontos megjegyezni, hogy a modul AC típusú hálózatokhoz használható, és nem tartalmaz beépített hibaáram-védelmet, hanem riasztómodulként szolgál.
Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429499 -Vigi riasztás 200-440V 4P, NSX100/160 műszaki adatok
Fő jellemzők
Eszköz rövid neve: VigiPacT
Termék vagy komponens típusa: Vigi kiegészítő modul
Alkalmazási terület: Vezetékezés
Pólusok leírása: 4P
Névleges áram [In]: 100 A, 160 A, 250 A
Hibaáram védelem
Hibaáram-védelmi osztály: Class A, Class AC
Maradékáram-érzékenység beállítási típus: Állítható
Hibaáram-érzékenység: 0,03 A Class A esetén, 0,1 A Class A esetén, 0,3 A Class A esetén, 0,5 A Class A esetén, 1 A Class A esetén, 3 A Class A esetén, 10 A Class AC esetén, 30 A Class AC esetén
Kiegészítő jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 200...440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Hibaáram-védelem: Nélküli
Maximális megszakítási idő: 800 ms
Túlfeszültség kategória: IV
Környezet
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II
Szabványok: IEC 60947-2
Termék adatok
Szélesség méret
144 mm
Hosszúság méret
172 mm
Magasság méret
136 mm