Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429498 - Vigi riasztás 200-440V 3P, NSX100/160
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VigiPacT LV429498 riasztómodul tökéletesen kompatibilis a ComPacT NSX100, ComPacT NSX160 és ComPacT NSX250 megszakítókkal, így bármely ilyen típusú megszakítóra rászerelhető kiegészítő modulként. A termék 3 pólusú kivitelben készül, és a névleges áramértéke a használt megszakítótól függően 100A, 160A vagy 250A lehet. Az üzemi feszültségtartománya 200-440V AC, ami széles körű felhasználást tesz lehetővé különböző hálózati környezetekben.
Az egyik legfontosabb tulajdonsága a rugalmasan beállítható érzékenység, amely lehetővé teszi az adott alkalmazáshoz legjobban illeszkedő földzárlati áram érzékelési szint kiválasztását. A termék mind Class A, mind Class AC védelmi osztályoknak megfelelő beállításokat kínál. A Class A esetében 0,03A, 0,1A, 0,3A, 0,5A, 1A és 3A érzékenységi szintek állíthatók be, míg a Class AC esetében 10A és 30A értékek közül választhatsz. Ez a sokrétű beállítási lehetőség ideálissá teszi a terméket különböző elektromos rendszerekhez, ahol eltérő érzékenységű földzárlat-védelem szükséges. A maximális kioldási idő 800 ms, ami megfelelő védelmet biztosít az esetleges földzárlatok esetén.
Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429498 -Vigi riasztás 200-440V 3P, NSX100/160 műszaki adatok
Termék jellemzők
Eszköz rövid neve: VigiPacT
Termék vagy komponens típusa: Vigi kiegészítő modul
Eszköz alkalmazása: Vezetékezés
Műszaki jellemzők
Pólusok: 3P
Névleges áram [In]: 100 A, 160 A, 250 A
Földzárlat-védelmi osztály: Class A, Class AC
Maradékáram-érzékenység beállítás típusa: Állítható
Földzárlat érzékenység: 0,03 A Class A esetén, 0,1 A Class A esetén, 0,3 A Class A esetén, 0,5 A Class A esetén, 1 A Class A esetén, 3 A Class A esetén, 10 A Class AC esetén, 30 A Class AC esetén
Kiegészítő információk
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 200...440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Földzárlat védelem: Nélküle
Maximális megszakítási idő: 800 ms
Túlfeszültség kategória: IV
Környezeti paraméterek
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: Class II
Szabványok: IEC 60947-2
Termék adatok
Szélesség méret
144 mm
Hosszúság méret
172 mm
Magasság méret
136 mm