Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429491 - Vigi 440V-550V 4P, NSX100/160
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A LV429491 cikkszámú VigiPacT modult elsősorban a ComPacT NSX100 és NSX160 megszakítókhoz tervezték, és rendkívül sokrétű funkcionalitást kínál. A 4 pólusú kialakítás lehetővé teszi a háromfázisú rendszerek teljes körű védelmét. A készülék 100A és 160A névleges áramerősséggel rendelkezik, és 440-550V AC üzemi feszültségtartományban működtethető, 50/60 Hz hálózati frekvencián. A modul különleges tulajdonsága, hogy mind Class A (szinuszos és impulzus áramokra érzékeny), mind Class AC (csak szinuszos áramokra érzékeny) védelem beállítására alkalmas, így a legkülönbözőbb terhelési körülmények között is megfelelő biztonságot nyújt.
A VigiPacT LV429491 modul egyik legnagyobb előnye a rendkívül rugalmas beállíthatóság. A földzárlati érzékenység Class A védelemnél 30mA és 3A között (0,03A, 0,1A, 0,3A, 0,5A, 1A, 3A értékekre), Class AC védelemnél pedig 10A és 30A értékre állítható. Emellett a földzárlati kioldási késleltetés is széles tartományban szabályozható: 0 ms-tól egészen 4 másodpercig (0 ms, 60 ms, 150 ms, 300 ms, 500 ms, 800 ms, 1,2 s, 4 s értékek). Ez a kiemelkedő rugalmasság lehetővé teszi a védelmi paraméterek pontos beállítását a konkrét alkalmazási körülményekhez és a szelektív védelem kialakítását többlépcsős rendszerekben.
Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429491 -Vigi 440V-550V 4P, NSX100/160 műszaki adatok
Fő jellemzők
Eszköz rövid neve: VigiPacT
Termék vagy alkatrész típusa: Vigi kiegészítő modul
Eszköz alkalmazás: Vezetékezés
Pólusok leírása: 4P
[In] névleges áram: 100 A, 160 A
Földzárlat-védelmi jellemzők
Földzárlat-védelmi osztály: Class A, Class AC
Maradékáram-érzékenység beállítási típus: Állítható
Földzárlat érzékenység: 0,03 A Class A esetén, 0,1 A Class A esetén, 0,3 A Class A esetén, 0,5 A Class A esetén, 1 A Class A esetén, 3 A Class A esetén, 10 A Class AC esetén, 30 A Class AC esetén
Maradékáram-késleltetés beállítási típus: Állítható
[Δt] maradékáram-késleltetés beállítás: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 300 ms, 500 ms, 800 ms, 1,2 s, 4 s
Kiegészítő jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
[Ue] névleges üzemi feszültség: 440...550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Földzárlat-védelem: Beépítve
Maximális megszakítási idő: 800 ms
Túlfeszültség-kategória: IV
Környezet
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II
Szabványok: IEC 60947-2
Termék adatok
Szélesség méret
143 mm
Hosszúság méret
173 mm
Magasság méret
135 mm