Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429490 - Vigi 440V-550V 3P, NSX100/160
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VigiPacT kiegészítő modul széles üzemi feszültségtartománnyal rendelkezik, 440V-tól 550V AC-ig terjedően, így rugalmasan alkalmazható különböző villamos rendszerekben. A modul 3 pólusú kivitelben készült, és 100A vagy 160A névleges áramerősségű megszakítókkal használható. Elsősorban vezetékezési alkalmazásokhoz tervezték, és teljes kompatibilitást biztosít a ComPacT NSX100 és ComPacT NSX160 megszakító családokkal.
Ami igazán kiemelkedővé teszi ezt a terméket, az a rendkívül széles beállítási tartomány. A földzárlat-érzékenység állítható, Class A védelmi osztály esetén 0,03A-től 3A-ig (0,03A, 0,1A, 0,3A, 0,5A, 1A, 3A), valamint Class AC védelmi osztály esetén 10A és 30A értékekre. A maradékáram-kioldási késleltetés szintén állítható, 0 ms-től egészen 4 másodpercig (0 ms, 60 ms, 150 ms, 300 ms, 500 ms, 800 ms, 1,2 s, 4 s), így a védelmi rendszer tökéletesen hangolható a konkrét alkalmazás követelményeihez. Ez különösen hasznos szelektív védelmi rendszerek kiépítésénél, ahol a kioldási késleltetések megfelelő beállítása biztosítja, hogy csak a hibához legközelebbi védelem működjön.
Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429490 -Vigi 440V-550V 3P, NSX100/160 műszaki adatok
Fő jellemzők
Eszköz rövid neve: VigiPacT
Termék vagy alkatrész típusa: Vigi kiegészítő modul
Eszköz alkalmazása: Vezetékezés
Pólusok leírása: 3P
Névleges áramerősség: 100 A, 160 A
Földzárlat-védelmi jellemzők
Földzárlat-védelmi osztály: Class A, Class AC
Maradékáram-érzékenység beállítási típusa: Állítható
Földzárlat-érzékenység: 0,03 A Class A esetén, 0,1 A Class A esetén, 0,3 A Class A esetén, 0,5 A Class A esetén, 1 A Class A esetén, 3 A Class A esetén, 10 A Class AC esetén, 30 A Class AC esetén
Maradékáram-késleltetés beállítási típusa: Állítható
Maradékáram-késleltetés beállítás: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 300 ms, 500 ms, 800 ms, 1,2 s, 4 s
Kiegészítő jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges üzemi feszültség: 440...550 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Földzárlat-védelem: Van
Maximális megszakítási idő: 800 ms
Túlfeszültség kategória: IV
Környezet
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II
Szabványok: IEC 60947-2
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
170 mm
Magasság méret
134 mm