Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429489 - Vigi 200-440V 4P, NSX100/160
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A VigiPacT add-on modul 200-440V AC üzemi feszültségtartományban működik, 50/60 Hz hálózati frekvencián, és teljes mértékben megfelel az IEC 60947-2 szabványnak. A készülék rendkívül sokoldalú, hiszen állítható hibaáram-érzékenységgel rendelkezik, amely A osztály esetén 0,03A, 0,1A, 0,3A, 0,5A, 1A, 3A értékekre, míg AC osztály esetén 10A és 30A értékekre állítható. Ez a rugalmasság lehetővé teszi, hogy a felhasználó a konkrét alkalmazásnak megfelelően konfigurálja a védelmi szintet, legyen szó akár lakó-, akár ipari környezetről. Az LV429489 állítható hibaáram-késleltetési idővel is rendelkezik, amely 0 ms-től egészen 4 másodpercig terjed, beleértve a 60 ms, 150 ms, 300 ms, 500 ms, 800 ms és 1,2 s köztes értékeket is.
A Schneider Electric VigiPacT LV429489 hibaáram-védelmi modul 100A és 160A névleges árammal rendelkezik, ami összhangban van a kompatibilis megszakítók értékeivel. A készülék II. osztályú érintésvédelmi besorolással rendelkezik, ami fokozott biztonságot jelent a felhasználók számára. A maximális megszakítási idő 800 ms, a túlfeszültség kategória pedig IV-es, ami rendkívül megbízható működést biztosít még szélsőséges hálózati körülmények között is.
Schneider Electric Compact NSX <630 - LV429489 -Vigi 200-440V 4P, NSX100/160 műszaki adatok
Főbb jellemzők
Eszköz rövid neve: VigiPacT
Termék vagy alkatrész típusa: Vigi kiegészítő modul
Alkalmazási terület: Vezetékezés
Műszaki specifikációk
Pólusok: 4P
Névleges áram [In]: 100 A, 160 A
Hibaáram-védelmi osztály: A osztály, AC osztály
Hibaáram-érzékenység beállítási típusa: Állítható
Hibaáram-érzékenység: 0,03 A A osztály esetén, 0,1 A A osztály esetén, 0,3 A A osztály esetén, 0,5 A A osztály esetén, 1 A A osztály esetén, 3 A A osztály esetén, 10 A AC osztály esetén, 30 A AC osztály esetén
Hibaáram-késleltetés beállítási típusa: Állítható
Kiegészítő információk
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 200...440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Hibaáram-védelem: Van
Maximális megszakítási idő: 800 ms
Túlfeszültség kategória: IV
Környezet
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szabványok: IEC 60947-2
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
172 mm
Magasság méret
134 mm