Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63W36M500 - Megszakító NSX630HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E - M kioldóegység 500 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú megszakítója, a C63W36M500 típusjelű NSX630HB2 egy rendkívül megbízható és sokoldalú áramköri megszakító, amely kifejezetten motorvédelmi alkalmazásokra lett kifejlesztve. Ez a kompakt kialakítású megszakító 3 pólusú kivitelben készül, és kiemelkedő 100 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 690 V AC feszültségszinten, ami lehetővé teszi használatát még a legigényesebb ipari környezetben is.
A megszakító lelke a MicroLogic 6.3 E-M elektronikus kioldóegység, amely 500 A névleges áramerősséggel működik 65 °C környezeti hőmérsékleten. A kioldóegység átfogó védelmi funkciókat kínál: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (S), pillanatnyi zárlati védelem (I) és földzárlat védelem (G) - ez a komplett LSIG védelem biztosítja a teljes körű biztonságot minden üzemi körülmény között. A motorvédelmi funkciók között megtalálható a beragadt forgórész, az elhúzódó indítási idő, a fázis kiegyensúlyozatlanság és az alulterhelés elleni védelem is.
A megszakító rendkívül rugalmas beállítási lehetőségeket kínál. A hosszú késleltetésű védelemnél 9 különböző beállítás választható, 250-500 A tartományban. A rövid késleltetésű zárlati védelem 5-13-szoros Ir értékre állítható. A pillanatnyi zárlati védelem fix értékű, 6500 A-re van beállítva. A földzárlat védelem szintén 9 különböző beállítást kínál, a névleges áram 0,2-1-szerese között, a névleges áramtól függően. Az eszköz rendelkezik zónaszelektív reteszelési (ZSI) funkcióval is.
Mechanikai szempontból a megszakító 140 mm szélességű, 255 mm magasságú és 110 mm mélységű, nettó tömege 6,2 kg. Hátsó lapra szerelhető, vízszintesen vagy függőlegesen egyaránt elhelyezhető. A csatlakozások elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó részen, 45 mm-es csatlakozási távolsággal. A mechanikai élettartama 15 000 ciklus, míg elektromos élettartama terhelésfüggő: 440 V-on névleges áram esetén 4000 ciklus, névleges áram felénél 8000 ciklus; 690 V-on névleges áramnál 2000 ciklus, névleges áram felénél pedig 6000 ciklus.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63W36M500 - Megszakító NSX630HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E - M kioldóegység 500 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX630HB2
Termék vagy összetevő típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 500 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E-M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2
4000 ciklus 440 V In
6000 ciklus 690 V In/2
2000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 39,7 W
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátul síkban
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Védelmi típusok és beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetésű)
So: rövid késleltetésű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
G: földzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 500 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 10, 20, 30, 5
Kiegészítő motorvédelem: Beragadt forgórész
Elhúzódó indítási idő
Fázis kiegyensúlyozatlanság
Alulterhelés
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó tömeg: 6,2 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegőhőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tárolás közben: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi tengerszint feletti magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm