Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V32M500 - Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 500 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX630HB1 megszakító egy csúcsminőségű áramköri megszakító, amely kifejezetten motorvédelmi alkalmazásokra lett tervezve. A C63V32M500 cikkszámú készülék 500 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65°C-on, és 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültséggel működik. A megszakító 3 pólusú kivitelben készült, 3D védett pólusokkal, ami ideális háromfázisú motorok védelmére.
A ComPacT NSX sorozat kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 85 kA Icu 500 V AC mellett, 80 kA Icu 525 V AC mellett, és 75 kA Icu 660/690 V AC mellett az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A HB1 75 kA 690 V AC szakítóképességi kód garantálja a megbízható működést még extrém körülmények között is. Az elektronikus MicroLogic 2.3 M kioldóegység LSoI védelmi funkciókkal rendelkezik, amelyek magukban foglalják a túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelmet (L), a rövid késleltetésű zárlati védelmet (So), valamint a pillanatnyi zárlati védelmet (I). Ez a sokoldalú védelmi rendszer tökéletes megoldást nyújt motorvédelmi alkalmazásokhoz.
A megszakító számos beállítási lehetőséget kínál: a hosszú késleltetésű védelem (Ir) 9 különböző beállítással 250-500 A tartományban állítható, a rövid késleltetésű védelem (Isd) szintén 9 beállítással 5-13 x Ir tartományban, míg a pillanatnyi védelem (Ii) fix értéken 6500 A-nél működésbe lép. A motor kioldási osztályok (5, 10, 20) rugalmas testreszabást tesznek lehetővé a különböző alkalmazási területeknek megfelelően. A kiegészítő motorvédelem fázisvédelem funkciót is tartalmaz, ami tovább növeli a berendezés biztonságát.
A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérsékleti tartománya pedig -50°C és +85°C között. A relatív páratartalom 0-95% között megengedett. A megszakító további előnyei közé tartozik a 2000 m-ig történő magassági korlátozás nélküli működés, valamint a 2000-5000 m közötti működés lehetősége teljesítménycsökkenéssel. A 140 x 255 x 110 mm méretű és 6,2 kg tömegű eszköz rögzítése háttérlapra történik, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt felszerelhető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63V32M500 - Megszakító NSX630HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 500 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX630HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 500 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Szakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység tulajdonságai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység névleges értéke: 500 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 20, 10, 5
Kiegészítő motorvédelem: Fáziskiegyensúlyozatlanság
Beállítások
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
[Ir] hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány: 250...500 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
[Isd] Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány: 5...13 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 6500 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Átváltó
Megszakító felszerelési mód: Fix
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 39,7 W
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátoldalán sík
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 45 mm
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (Mé): 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeléskor: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm