Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63R42D630 - Megszakító NSX630R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 630 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX630R egy rendkívül nagy teljesítményű, 4 pólusú megszakító, amely kifejezetten ipari és elosztóhálózati alkalmazásokhoz készült. A C63R42D630 típusú megszakító 630 A névleges áramerősséggel és kiemelkedő 200 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségnél, ami lehetővé teszi a használatát olyan környezetekben, ahol a zárlati áramok extrém magasak lehetnek.
A megszakító a fejlett MicroLogic 2.3 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI (túlterhelés, rövid késleltetésű zárlat, pillanatnyi zárlat) védelmi funkciókat biztosít. A MicroLogic kioldó lehetővé teszi a túlterhelés védelmi értékek (Ir) pontos beállítását 250-630 A tartományban, 9 különböző beállítással. A rövid késleltetésű zárlat védelmi érték (Isd) ugyancsak 9 különböző beállítással rendelkezik, 1,5-10×Ir tartományban. A pillanatnyi zárlati védelem (Ii) fix, 6900 A értékre van beállítva. A termék további előnye a 20 perces termikus memória, amely a kioldás előtt és után is megőrzi az adatokat, így növelve a berendezés és a rendszer biztonságát.
A ComPacT NSX630R megszakító sokoldalúan felszerelhető, mind horizontális, mind vertikális pozícióban, és hátsó falra is rögzíthető. A készülék elülső csatlakozással rendelkezik mind a felső, mind az alsó oldalán, 45 mm-es csatlakozási távolsággal. A megszakító állapotát háromféle LED jelzés mutatja: villogó zöld LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, és narancssárga LED a 90%-os terhelést. A megszakító méretei: 185 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély, ami kompakt megoldást biztosít a nagy teljesítmény ellenére.
A ComPacT NSX630R megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és számos környezeti feltétel mellett is megbízhatóan működik. A készülék -25°C és +70°C közötti üzemi hőmérsékleten használható, és akár 95%-os relatív páratartalom mellett is működik. IP40 védettségi fokozattal és IK07 mechanikai ütésállósággal rendelkezik az IEC szabványok szerint. A megszakító szigetelési feszültsége 800 V AC, míg a lökőfeszültség-állósága 8 kV. Túlfeszültségi kategóriája III-as, és Class II elektromos érintésvédelemmel rendelkezik az előlapon. A terméket 0-2000 méter tengerszint feletti magasságig lehet használni teljesítménycsökkenés nélkül, míg 2000-5000 méter között teljesítménycsökkentéssel alkalmazható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63R42D630 -Megszakító NSX630R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 kioldóegység 630 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid terméknév: NSX630R
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Villamos jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Névleges áram: 630 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Alkalmazási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység névleges árama: 630 A 40 °C-on
Túlterhelésvédelem
Hosszú késleltetésű kioldási áram (Ir) beállítási tartomány: 250...630 A
Hosszú késleltetésű kioldási idő beállítás: Fix
Hosszú késleltetésű kioldási idő tartomány: 400 s 1,5 x Ir-nél, 16 s 6 x Ir-nél, 11 s 7,2 x Ir-nél
Zárlati védelem
Rövid késleltetésű kioldási áram (Isd) beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű kioldási idő beállítás: Fix
Pillanatnyi kioldási áram (Ii) beállítási tartomány: 6900 A
Mechanikai és elektromos jellemzők
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 8000 ciklus 440 V In/2 esetén, 4000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 2000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 39,7 W
Méretek és szerelés
Rögzítési mód: Hátsó lap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Lapos hátsó felületen
Csatlakozás felül: Elöl
Csatlakozás alul: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Szélesség: 185 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V