Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63R36E630 - Megszakító NSX630R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító szíve a fejlett MicroLogic 6.3E elektronikus kioldóegység, amely 630 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten. Az eszköz lenyűgöző megszakítási kapacitással rendelkezik: 200 kA 220/240 V AC, 380/415 V AC és 440 V AC feszültségszinteken, valamint 80 kA 500 V AC, 65 kA 525 V AC és 45 kA 660/690 V AC feszültségnél. A 690 V AC névleges üzemi feszültség és az R 200 kA 415 V AC megszakítási kapacitáskód egyértelműen jelzi, hogy ez az eszköz a legnehezebb ipari körülményekhez lett tervezve. A megszakítási kapacitás értékek megfelelnek az IEC 60947-2 szabványnak, ami a berendezés nemzetközi minőségi standardoknak való megfelelőségét bizonyítja.
A C63R36E630 kioldóegysége átfogó védelmi funkciókkal rendelkezik, amelyeket a LSIG rövidítés foglal össze: L - túlterhelés elleni (hosszú idejű) védelem, S - rövid idejű zárlati védelem, I - pillanatnyi zárlati védelem és G - földzárlat elleni védelem. A kioldóegység különösen sokoldalú a beállítási lehetőségek terén. A hosszú idejű védelem pickup beállítási tartománya 250-630 A között állítható 9 különböző fokozatban, míg a késleltetés 15-400 s között változtatható 1,5 x Ir áramnál. A rövid idejű zárlati védelem 1,5-10 x Ir között, a pillanatnyi zárlati védelem pedig 1,5-11 x In között állítható. A földzárlat elleni védelem pickup értéke is finoman hangolható: 0,4-1 x In tartományban, ha In = 40 A, illetve 0,2-1 x In tartományban, ha In > 40 A. A védelmi funkciókat kiegészíti a zónakörzeti reteszelés (ZSI) funkció is. A kioldóegység további előnye a 20 perces termikus memória, amely a kioldás előtti és utáni állapotot is figyelembe veszi a megfelelő védelem biztosítása érdekében.
Ez a megszakító fejlett kommunikációs és mérési képességekkel rendelkezik, többek között időbélyeggel ellátott eseménynaplóval, maximum/minimum értékek rögzítésével, védelmi és riasztási beállításokkal, valamint energiamérővel. A helyi állapotjelzést különböző LED-ek biztosítják: zöld villogó LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105% Ir túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90% Ir túlterhelést. Az információk megjelenítésére LCD kijelző szolgál. A megszakító mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 2000-8000 ciklus között változik. A 110 mm mélységű, 140 mm szélességű és 255 mm magasságú kompakt kialakítás 6,2 kg nettó tömeg mellett teszi lehetővé a rugalmas telepítést akár vízszintes, akár függőleges pozícióban, hátsó síkra szerelve.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C63R36E630 -Megszakító NSX630R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.3 E kioldóegység 630 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid megnevezés: NSX630R
Termék típus: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok: 3D
Névleges áram [In]: 630 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási kapacitás
200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítási kapacitás kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni (hosszú idejű) védelem
S: rövid idejű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
G: földzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges árama: 630 A 40 °C-on
Vezérlés és csatlakoztatás
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító felszerelési módja: Fix
Felszerelési alap: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapon fekvő
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási lépés: 45 mm
Kommunikáció és kijelzés
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Fizikai paraméterek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Nettó tömeg: 6,2 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V