Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40W36M320 - Megszakító NSX400HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E - M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX400HB2 típusú megszakító kiemelkedő 100 kA-es megszakítókapacitással rendelkezik 500, 525 és 660/690 V AC feszültségen, ami kiváló teljesítményt biztosít még a legzordabb ipari környezetekben is. A 320 A-es névleges árammal és 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültséggel tervezett készülék ideális választás nagyobb terhelésű rendszerekhez. Az eszköz EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelő leválaszthatósági funkcióval is rendelkezik, így biztonsági leválasztásra is alkalmazható.
A megszakítót a Schneider Electric MicroLogic 6.3 E-M elektronikus kioldóegységgel szerelték fel, amely többféle védelmi funkcióval rendelkezik (LSIG): L - hosszú idejű túlterhelés védelem, So - rövid idejű zárlati védelem, I - pillanatnyi zárlati védelem, és G - földzárlat védelem. Ezen funkciónak köszönhetően a készülék komplex védelmet biztosít az elektromos rendszer számára. A túlterhelési védelem beállítási tartománya 160-320 A között állítható, míg a rövid idejű zárlati védelem 5-13 x Ir értékek között állítható. A pillanatnyi zárlat védelem fix 4800 A-re van beállítva. A földzárlat védelem érzékenysége is rugalmasan állítható a különböző In értékekhez igazodva.
Az NSX400HB2 megszakító kivételes élettartammal büszkélkedhet: 15000 mechanikai és akár 12000 elektromos működési ciklusra tervezték. A készülék 19,2 W/pólus teljesítményveszteséggel működik, így energiahatékony megoldást kínál. A kompakt méreteknek köszönhetően (140 mm szélesség, 255 mm magasság, 110 mm mélység) könnyen beépíthető a meglévő rendszerekbe. A rögzítés többféle pozícióban is lehetséges: vízszintes, függőleges vagy hátsó lapra történő szereléssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40W36M320 - Megszakító NSX400HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.3 E - M kioldóegység 320 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400HB2
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 320 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság szigetelésre: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.3 E-M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén
6000 ciklus 440 V In esetén
6000 ciklus 690 V In/2 esetén
3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 19,2 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Laposan a hátsó részen
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Védelmi beállítások
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
So: rövid idejű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
G: földzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 320 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 30, 20, 5, 10
Hosszú idejű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 160...320 A
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leminősítés nélkül
2000 m...5000 m leminősítéssel
Méretek és súly
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (M): 110 mm
Nettó súly: 6,05 kg
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm