Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V35E400 - Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400HB1 megszakító egy csúcstechnológiás, nagy teljesítményű védelmi eszköz, amely kiválóan alkalmazható ipari és kereskedelmi elosztóhálózatokban. A C40V35E400 cikkszámú készülék 400 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kifejezetten magas, 75 kA megszakítóképességet kínál 690 V AC feszültség mellett. Ez a 3-pólusú megszakító ideális választás a nagy megbízhatóságot igénylő alkalmazásokhoz.
A ComPacT NSX400HB1 szerelése egyszerű, hátlapra rögzíthető, vízszintes és függőleges helyzetben egyaránt telepíthető. A 140 mm széles, 255 mm magas és 110 mm mély megszakító különböző elektromos szigetelési és védelmi tulajdonságokkal rendelkezik. Az 800 V névleges szigetelési feszültség (Ui), a 8 kV lökőfeszültség-állóság (Uimp), valamint az IP40 védettség biztonságos működést garantál különböző környezetekben. A készülék Class II besorolással rendelkezik az elektromos áramütés elleni védelem tekintetében, és IK07 ütésállósági fokozattal. A megszakító széles hőmérsékleti tartományban (-25...70°C) üzemeltethető, és akár 2000 m-es tengerszint feletti magasságig derating (teljesítménycsökkentés) nélkül használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40V35E400 -Megszakító NSX400HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 5.3 E kioldóegység 400 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]:
85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam:
12000 ciklus 440 V In/2 esetén
6000 ciklus 440 V In esetén
6000 ciklus 690 V In/2 esetén
3000 ciklus 690 V In esetén
Fizikai jellemzők
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 19,2 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátsó oldalon sík felületre
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 45 mm
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 255 mm
Mélység (Mé): 110 mm
Nettó tömeg: 6,05 kg
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály az elülső felületen
Szennyezési fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés során: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
152 mm
Hosszúság méret
292 mm
Magasság méret
152 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V