Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R31M320 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C40R31M320 megszakító 320 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65°C környezeti hőmérsékletig, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik. Kiemelkedő megszakítóképességgel büszkélkedik, amely 200 kA 220/240 V AC, 380/415 V AC és 440 V AC hálózatokon, 80 kA 500 V AC, 65 kA 525 V AC, valamint 45 kA 660/690 V AC feszültségszinteken az IEC 60947-2 szabvány szerint. A ComPacT NSX400R megszakítót R 200 kA 415 V AC megszakítóképesség-kóddal látták el, amely kimagasló védelmi szintet biztosít a legigényesebb ipari környezetekben is.
A beépített MicroLogic 1.3 M elektronikus kioldóegység fejlett védelmi funkciókat kínál. A kioldóegység SI védelmi funkciókat tartalmaz, vagyis rövid késleltetésű rövidzárlati védelmet (S) és pillanatnyi rövidzárlati védelmet (I). A rövid késleltetésű védelem (Isd) 9 különböző beállítással rendelkezik, 1600 A-től 4160 A-ig terjedő tartományban, míg a pillanatnyi védelem (Ii) fix 4800 A értékre van beállítva. Ezek a fejlett védelmi funkciók biztosítják, hogy a megszakító pontosan reagáljon a különböző túláram és zárlati helyzetekre, megvédve a berendezéseket és a teljes elektromos rendszert a potenciális károktól.
A Schneider Electric ComPacT NSX400R megszakító számos technikai előnnyel rendelkezik, amely kiemeli a versenytársak közül. Kiváló elektromos tartóssággal rendelkezik: 12000 ciklus 440 V In/2, 6000 ciklus 440 V In, 6000 ciklus 690 V In/2, és 3000 ciklus 690 V In terhelésnél. Mechanikai tartóssága 15000 ciklusra van hitelesítve. A megszakító IEC/EN 60947-2 szabványnak megfelelő szigetelési képességgel rendelkezik, amely biztosítja a biztonságos leválasztást. A készülék 800 V AC névleges szigetelési feszültséggel és 8 kV névleges impulzusfeszültség-állósággal rendelkezik.
A megszakító rugalmas szerelési lehetőségeket kínál, rögzíthető hátlapra, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben telepíthető. A felső és alsó csatlakozások elöl találhatók, 45 mm-es csatlakozási távolsággal. A kapcsoló állapotát egy villogó zöld LED jelzi, amely a működésre kész állapotot mutatja. A megszakító méretei: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység, így könnyen beilleszthető a legtöbb kapcsolószekrénybe vagy elosztóba.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40R31M320 - Megszakító NSX400R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400R
Termék vagy összetevő típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 320 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 1.3 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: SI
Kioldóegység besorolás: 320 A 65 °C-on
Védelmi típus: S: rövid késleltetésű rövidzárlati védelem, I: pillanatnyi rövidzárlati védelem
Rövid késleltetésű védelem beállítási típusa Isd: Állítható 9 beállítás
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartomány [Isd]: 1600 A, 1920 A, 2440 A, 2560 A, 2880 A, 3200 A, 3520 A, 3840 A, 4160 A
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tsd: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási tartomány [Ii]: 4800 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Rögzített
Mechanikai tartósság: 15000 ciklus
Elektromos tartósság: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 12,29 W
Rögzítési tartó: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Laposan a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) működésre kész állapothoz
Méretek: Szélesség (W) 140 mm, Magasság (H) 255 mm, Mélység (D) 110 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
162 mm
Hosszúság méret
295 mm
Magasság méret
155 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm