Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H32M320 - Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 320 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65 °C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC üzemi feszültségen is használható. Az NSX400H kiemelkedő szakítóképességgel bír: 415 V AC hálózati feszültség mellett 70 kA-es megszakítóképességet biztosít, míg 220/240 V AC esetén ez az érték 100 kA-re emelkedik. A megszakító rendkívül sokoldalú, hiszen széles feszültségtartományban kínál védelmet - 220 V-tól egészen 690 V-ig. A különböző feszültségszintekhez tartozó szakítóképesség értékek az IEC 60947-2 szabvány szerint kerültek meghatározásra: 440 V AC esetén 65 kA, 500 V AC esetén 50 kA, 525 V AC esetén 35 kA, 660/690 V AC esetén pedig 20 kA értékekkel rendelkezik.
A megszakító mechanikai élettartama 15000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama a terheléstől függően változik: 440 V, névleges áram felénél 12000 ciklus, teljes terhelésnél 6000 ciklus; 690 V esetén pedig névleges áram felénél 6000 ciklus, míg teljes terhelésnél 3000 ciklus. A beépíthetőség szempontjából előnyös a kompakt méret: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység. Az eszköz rögzítése hátlapra történhet, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt elhelyezhető. A csatlakozások elől találhatók, a csatlakozási távolság 45 mm. Az átlátható működést elősegítik a beépített állapotjelzők: a villogó zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, míg a piros LED a hőmérséklet túllépését mutatja. A megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 ütésállósági fokozattal az IEC 62262 szabvány alapján. Az üzemi hőmérsékleti tartomány -25 és +70 °C között van, tárolási hőmérséklete pedig -50 és +85 °C között lehet. Az eszköz 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes névleges paraméterekkel használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40H32M320 -Megszakító NSX400H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400H
Cikkszám: C40H32M320
Alkalmazási terület: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 320 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Szakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.3 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Motorvédelmi osztály: 5, 10, 20
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén
6000 ciklus 440 V In esetén
6000 ciklus 690 V In/2 esetén
3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 19,2 W
Méretek (Sz x Ma x Mé): 140 x 255 x 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
165 mm
Hosszúság méret
310 mm
Magasság méret
238 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm