Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F44V400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 400 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 440 V AC 50/60 Hz. A készülék kiemelkedő rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik: 36 kA megszakítóképesség 380/415 V AC hálózaton, amely F jelölésű a termék típuskódjában (F 36 kA 415 V AC). A megszakítási kapacitás különböző feszültségszinteken változik: 40 kA 220/240 V AC-nél, 30 kA 440 V AC-nél, 25 kA 500 V AC-nél, 20 kA 525 V AC-nél, és 10 kA 660/690 V AC-nél. A készülék UL szerinti megszakítóképessége 85 kA 240 V AC-nél, 35 kA 480 V AC-nél és 20 kA 600 V AC-nél. Ez a széles spektrumú megszakítási kapacitás biztosítja, hogy a C40F44V400 megszakító különféle alkalmazási területeken megállja a helyét.
A berendezés szívét a fejlett MicroLogic 4.3 elektronikus kioldóegység képezi, amely integrált földzárlat-védelemmel (Vigi) rendelkezik. A kioldóegység LSoIR védelmi funkciókkal van felszerelve, melyek a következőket takarják: túlterhelés elleni védelem (L), késleltetett rövidzárlat elleni védelem (So), villámgyors rövidzárlat elleni védelem (I), valamint földzárlat elleni védelem (R). A túlterhelésvédelem (Ir) 160-400 A között 9 fokozatban állítható, a késleltetett rövidzárlat-védelem (Isd) 1,5-10 × Ir tartományban szabályozható, míg a pillanatnyi rövidzárlat-védelem (Ii) fix 4800 A értékre van beállítva. A földzárlat-védelem (IΔn) érzékenysége is állítható: 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A vagy 10 A értékre. A földzárlat-védelem késleltetése (Δt) szintén szabályozható: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms vagy 1 s időtartamra. A termék A osztályú földzárlat-védelmi osztályba tartozik, amely a legtöbb alkalmazási környezetben megfelelő védelmet biztosít.
A ComPacT NSX400F megszakító mechanikai élettartama 15000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől és feszültségtől függően változik: 440 V-on névleges áram felénél 12000 ciklus, névleges áramnál 6000 ciklus; 690 V-on névleges áram felénél 6000 ciklus, névleges áramnál 3000 ciklus. A készülék telepítése egyszerű, fix rögzítéssel szerelhető hátlapra, és vízszintes vagy függőleges pozícióban is felszerelhető. Méretei: 185 mm szélesség, 255 mm magasság, 110 mm mélység. A csatlakozások elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó oldalon, és a csatlakozási távolság 45 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F44V400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.3 Vigi kioldóegység 400 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX400F
Termék vagy alkatrész típusa: Földzárlat-védelmi megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 4D, 3D + N/2, 3D
Neutrális pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 30 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 20 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség: 35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség: 20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség kódja: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.3
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoIR
Kioldóegység névleges áram: 400 A 40 °C-on
Túlterhelésvédelem beállítási tartomány (Ir): 160...400 A
Késleltetett rövidzárlat-védelem beállítási tartomány (Isd): 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi rövidzárlat-védelem beállítási érték (Ii): 4800 A
Földzárlat-védelem
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelem osztálya: A osztály
Földzárlat-védelem érzékenységi beállítási tartomány (IΔn): 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A, 10 A
Földzárlat-védelem késleltetési beállítási tartomány (Δt): 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Mechanikai jellemzők
Működtetés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2, 6000 ciklus 440 V In, 6000 ciklus 690 V In/2, 3000 ciklus 690 V In
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátra fektetett
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 45 mm
Jelzések
Méretek
Szélesség (W): 185 mm
Magasság (H): 255 mm
Mélység (D): 110 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V