Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F31M320 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX400F megszakító a professzionális villamos rendszerek megbízható védelmi eszköze, amely speciálisan motorvédelmi alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. A C40F31M320 típusú, háromfázisú (3P3D) kialakítású készülék 320 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65°C környezeti hőmérsékleten, és kiváló megszakítási képességgel bír különböző feszültségszinteken.
A megszakító szíve a MicroLogic 1.3 M elektronikus kioldóegység, amely fejlett védelmi funkciókat kínál. A rövid zárlati késleltetett védelmet (S) és a pillanatnyi zárlati védelmet (I) egyesíti, így komplex védelmet nyújt az üzemeltetett berendezéseknek. A rövid zárlati védelem 9 különböző beállítással rendelkezik, 1600 A-től egészen 4160 A-ig, míg a pillanatnyi zárlati védelem 4800 A-re van fixen beállítva. A megszakítási kapacitás kódja F 36 kA 415 V AC, ami jelzi, hogy a készülék megfelel a legnehezebb ipari környezeti követelményeknek is.
A ComPacT NSX400F kiemelkedő műszaki paraméterei között szerepel a 800 V AC névleges szigetelési feszültség és a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság. A megszakító 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültségen használható, és különböző megszakítási kapacitással rendelkezik a különböző feszültségszinteken: 40 kA a 220/240 V AC hálózaton, 36 kA a 380/415 V AC rendszereken, egészen 10 kA-ig a 660/690 V AC hálózatokon. Megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, valamint alkalmas leválasztásra is. A készülék mechanikai élettartama 15000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 3000-12000 ciklus között változik.
A ComPacT NSX400F szerelése egyszerű, backplate-re történik, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben, valamint hátlapra fektetve is telepíthető. A csatlakozás mind felül, mind alul frontális, 45 mm csatlakozási osztással. A megszakító méretei: 140 mm szélesség, 255 mm magasság és 110 mm mélység. A készülék tömege 6,05 kg. Védettségi szintje IP40 az IEC 60529 szerint, míg ütésállósága IK07 az IEC 62262 szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete -50°C és +85°C között lehet. A relatív páratartalom 0-95% között elfogadható. 2000 m tengerszint feletti magasságig derating nélkül használható, 5000 m-ig pedig derating alkalmazásával.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F31M320 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 1.3 M kioldóegység 320 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400F
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 320 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz UL 60947-4-1 szerint
35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz UL 60947-4-1 szerint
20 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz UL 60947-4-1 szerint
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 1.3 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: SI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai élettartam: 15000 ciklus
Elektromos élettartam: 12000 ciklus 440 V In/2 esetén, 6000 ciklus 440 V In esetén, 6000 ciklus 690 V In/2 esetén, 3000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 12,29 W
Fizikai jellemzők
Szerelési alap: Backplate
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 45 mm
Védelem típusa: S: rövid idejű zárlati védelem, I: pillanatnyi zárlati védelem
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi tengerszint feletti magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül, 2000...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm