Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W3MA220 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MA kioldóegység 220 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 3 pólusú megszakító 220 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65°C-on, és kifejezetten magas, 100 kA megszakítóképességgel büszkélkedhet 690 V AC feszültségen. A megszakító MA (mágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely az I funkcióval (rövidzárlat elleni védelem) hatékony védelmet biztosít. A készülék alkalmas leválasztásra az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és A kategóriájú felhasználási besorolással rendelkezik.
A megszakító kiemelkedő műszaki paraméterei között szerepel a 800 V AC névleges szigetelési feszültség, valamint a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság. A termék mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama különböző terhelési szinteken változó: 440 V-on In/2 esetén 20000 ciklus, In esetén 10000 ciklus, míg 690 V-on In/2 esetén 10000 ciklus, In esetén pedig 5000 ciklus.
A ComPacT NSX250HB2 megszakító telepítése fix szereléssel történik, hátlapra rögzítve. Változatos szerelési pozíciókban alkalmazható: vízszintesen, függőlegesen vagy hátlapra fektetve. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás elöl történik, 35 mm csatlakozási távolsággal. Az áramköri megszakító méretei: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység.
A rövidzárlat elleni védelmet biztosító mágneses kioldóegység beállítási tartománya 9-14 x In között állítható, ami 9 különböző beállítási lehetőséget kínál. A ComPacT NSX250HB2 nem rendelkezik földzárlat-védelemmel. Az eszköz pólusonként 14,52 W teljesítményt disszipál és 5 helyet foglal el a szerelőlapon.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W3MA220 -Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MA kioldóegység 220 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB2
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 220 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológiája: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: I
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Áramköri megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 14,52 W
Szerelési jellemzők
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelem típusa: I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 220 A 65 °C-on
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható
[Isd] Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 9...14 x In
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható 9 beállítás
[Ii] Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 9...14 x In
Földzárlat-védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Helyek száma: 5 hely
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklete üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm