Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W3MA150 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MA kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatba tartozó C25W3MA150 típusú megszakító egy kimagasló teljesítményű védelmi eszköz, amelyet kifejezetten motorvédelemre terveztek. Ez a NSX250HB2 jelölésű kompakt megszakító 3 pólusú kivitelben készül, és 150 A névleges árammal rendelkezik 65°C környezeti hőmérsékleten.
A készülék kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 100 kA értékkel 500 V, 525 V, valamint 660/690 V AC feszültségnél egyaránt, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Ezt a rendkívüli szakítóképességet az IEC 60947-2 szabvány szerint tesztelték és igazolták. A megszakító rendelkezik 800 V AC névleges szigetelési feszültséggel és 8 kV névleges lökőfeszültség-állósággal. A berendezés megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztásra is, így az "A" felhasználási kategóriába sorolható.
A C25W3MA150 típusú megszakító MA kioldóegységgel van felszerelve, amely mágneses technológiával működik, és kifejezetten rövidzárlati védelemre (I funkció) szolgál. A védelem beállítható, a rövidzárlati kioldás 9-14 x In tartományban állítható. A megszakítót Toggle típusú vezérléssel látták el, és fix felszerelési módra tervezték. A kapcsolás hozzáférhetősége érdekében mind a felső, mind az alsó csatlakozás elöl található, 35 mm-es csatlakozási osztással.
A Schneider Electric ComPacT NSX C25W3MA150 megszakító kiváló mechanikai és elektromos tartósságot kínál: 20 000 működési ciklust mechanikailag, valamint különböző elektromos terheléseknél is kiemelkedő élettartammal rendelkezik (20 000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 10 000 ciklus 440 V In terhelésnél, 10 000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, és 5 000 ciklus 690 V In terhelésnél). A pólusonkénti teljesítményveszteség 8,55 W.
A megszakító szerelési lehetőségei rugalmasak: hátlapra szerelhető, vízszintesen és függőlegesen egyaránt, valamint a hátára fektetve is felszerelhető. Méretei kompaktak: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege pedig 2,4 kg. A készülék 5 slottal rendelkezik, amely további bővíthetőséget biztosít. Környezetvédelmi szempontból a megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Széles hőmérsékleti tartományban használható: -25°C és +70°C között üzemeltethető, tárolási hőmérséklete pedig -50°C és +85°C között lehet. Relatív páratartalom tekintetében 0-95% között működőképes. A termék tengerszint feletti 0-2000 m magasságig derating nélkül, 2000-5000 m között pedig derating alkalmazásával használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W3MA150 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MA kioldóegység 150 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250HB2
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 150 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
Szakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológiája: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: I
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél
10000 ciklus 440 V In-nél
10000 ciklus 690 V In/2-nél
5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 8,55 W
Rögzítési felület: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátrafelé fekvő
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi típus: I: rövidzárlat elleni védelemhez (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 150 A 65 °C-on
Rövididejű védelem beállítás típusa Isd: Állítható
Rövididejű védelem beállítási tartománya [Isd]: 9...14 x In
Pillanatnyi védelem beállítás típusa Ii: Állítható 9 beállítással
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya [Ii]: 9...14 x In
Földzárlat védelem: Nélkül
Slotok száma: 5 slot
Méretek és tömeg
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeléskor: -25…70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül
2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm