Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W35E100 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250HB2 egy rendkívül robusztus és megbízható megszakító, amely tökéletes választás ipari és nagy terhelésű elosztórendszerekhez. A C25W35E100 cikkszámú termék kiemelkedő 100 kA zárlati megszakítóképességgel rendelkezik 690 VAC feszültségen, ami a kategóriájában kiemelkedő teljesítményt biztosít kritikus alkalmazásokhoz.
A megszakító fejlett elektronikus MicroLogic 5.2 E védelmi funkcióval van felszerelve, amely LSI (túlterhelés, rövidzárlat, pillanatnyi rövidzárlat) védelmet biztosít. A 3-pólusú kialakítás 3 védett pólust tartalmaz, 100 A névleges áramerősséggel 40 °C környezeti hőmérsékleten. A sokoldalú beállítási lehetőségek révén a terheléshez precízen illeszthető a védelem: a hosszú késleltetésű (túlterhelési) védelem 40-100 A tartományban 9 lépésben állítható, a rövidzárlati védelem 1,5-10-szeres Ir értékre, míg a pillanatnyi rövidzárlati védelem 1,5-15-szörös In értékre szabályozható. A termék további előnye a 20 perces termikus memória, amely a kioldás előtti és utáni állapotokat is tárolja.
Fizikai jellemzőit tekintve a készülék kompakt méretekkel büszkélkedhet: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, 2,4 kg tömeg mellett. Rögzítése hátlapra történik, a csatlakozások elöl találhatók, 35 mm-es csatlakozási osztással. A megszakító telepíthető vízszintesen vagy függőlegesen, illetve a hátán fekvő pozícióban is. Üzemi hőmérséklet tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C között. A készülék IP40 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik az IEC szabványok szerint. A termék 20 000 mechanikai ciklust és alkalmazástól függően 5 000-20 000 villamos ciklust teljesít.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W35E100 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékvonal: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB2
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áramerősség: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Villamos jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Védelmi egység
Védelmi egység neve: MicroLogic 5.2 E
Védelmi egység technológiája: Elektronikus
Védelmi funkciók: LSI
Vezérlés típusa: Váltókapcsoló
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 525 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Szerelési adatok
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Rögzítő felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátán fekve
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
S: rövididejű rövidzárlat védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat védelem
Védelmi egység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
[Ir] hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 40...100 A
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Állítható
[tr] hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya: 15...400 s 1,5 x Ir esetén
0,5...16 s 6 x Ir esetén
0,35...11 s 7,2 x Ir esetén
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
[Isd] Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Állítható 5 fokozatban
[tsd] rövid idejű késleltetés beállítási tartománya: 0...0,4 s I²t=ki
0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 1,5...15 x In
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védelmi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
120 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V