Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V3MA150 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MA kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 150 amperes névleges áramú megszakító különösen alkalmas motorvédelmi alkalmazásokhoz, ahol magas megszakítási kapacitásra és megbízható védelemre van szükség. A készülék 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik, és lenyűgöző, 75 kA-es megszakítási kapacitással rendelkezik ezen a feszültségszinten, ami az IEC 60947-2 szabvány követelményeinek is megfelel. A megszakítási képesség más feszültségszinteken még magasabb: 500 V AC-nél 85 kA, illetve 525 V AC-nél 80 kA. A C25V3MA150 modell szigetelési feszültsége 800 V AC 50/60 Hz, míg a névleges impulzus-állóképessége 8 kV.
A ComPacT NSX250HB1 mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg az elektromos élettartam különböző terhelések mellett változó: 440 V-on In/2 terhelésnél 20000 ciklus, In terhelésnél 10000 ciklus, míg 690 V-on In/2 terhelésnél 10000 ciklus, In terhelésnél pedig 5000 ciklus. A pólusonkénti teljesítménydisszipáció 8,55 W. A megszakító szerelése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban felszerelhető, a hátoldalával síkban. A készülék méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V3MA150 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MA kioldóegység 150 A, 3P3d műszaki adatok
Termék alapadatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB1
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos paraméterek
Névleges áram [In]: 150 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítási képesség kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológiája: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: I
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus-állófeszültség [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
80 kA 525 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Élettartam és mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél
10000 ciklus 440 V In terhelésnél
10000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél
5000 ciklus 690 V In terhelésnél
Teljesítménydisszipáció pólusonként: 8,55 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Laposan a hátoldalon
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelmi típus: I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 150 A 65 °C-on
Rövididejű védelem kioldás beállítás típusa Isd: Állítható
[Isd] Rövididejű védelem kioldás beállítási tartomány: 9...14 x In
Pillanatnyi védelem kioldás beállítás típusa Ii: Állítható 9 beállításban
[Ii] pillanatnyi védelem kioldás beállítási tartomány: 9...14 x In
Földzárlatvédelem: Nélküle
Fizikai jellemzők
Beépítési helyek száma: 5 hely
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó súly: 2,4 kg
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
192 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm