Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V35E100 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250HB1 megszakító egy csúcskategóriás áramköri megszakító, amely kiváló védelmet biztosít villamosenergia-elosztó rendszerek számára. A C25V35E100 cikkszámú termék 3 pólusú kialakítással és 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely ideálissá teszi különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol megbízható védelemre van szükség.
A ComPacT NSX250HB1 kimagasló megszakítási kapacitással rendelkezik: 75 kA 660/690 V AC feszültségen, 80 kA 525 V AC feszültségen és 85 kA 500 V AC feszültségen, mind 50/60 Hz frekvencián, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ez a kiemelkedő teljesítmény teszi különösen alkalmassá nagy terhelésű ipari környezetekben, ahol jelentős zárlati áramok léphetnek fel. Az eszköz névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV, ami szintén a robusztus kialakítását bizonyítja.
A megszakító mechanikai és elektromos tartóssága kiváló, 20 000 ciklust biztosítva mechanikai szempontból, valamint különböző ciklusszámokat különböző feszültségszinteken elektromos szempontból: 20 000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10 000 ciklus 440 V In esetén, 10 000 ciklus 690 V In/2 esetén és 5000 ciklus 690 V In esetén. Méretei kompaktak (105 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység), ami megkönnyíti a beépítést különböző elosztórendszerekbe. A C25V35E100 cikkszámú ComPacT NSX250HB1 megszakító fix kivitelben szerelhető, vízszintes és függőleges helyzetben egyaránt, és mind a felső, mind az alsó csatlakozásai elölről hozzáférhetők, 35 mm-es csatlakozási távolsággal.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V35E100 műszaki adatok
Általános adatok
Típus: ComPacT NSX250HB1
Terméktípus: Áramköri megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
Tartósság
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Szerelés és fizikai jellemzők
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül
2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V