Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32M220 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 220 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX C25V32M220 típusú megszakító egy professzionális áramkör-védelmi megoldás, amely kifejezetten motorvédelmi célokra lett tervezve. Ez a NSX250HB1 típusú készülék 3 pólusú kivitelben érhető el, 220 A névleges áramerősséggel, amely 65°C-on is megbízhatóan működik. A termék különösen robusztus és megbízható védelmet nyújt, amit a kimagasló 75 kA-es megszakítóképesség is bizonyít 690 V AC feszültségen.
A ComPacT NSX megszakító telepíthetőségét tekintve rendkívül rugalmas. Fix bekötésű kivitelben készül, hátlapra szerelhető, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban, illetve hátlapra fektetve is felszerelhető. A csatlakozások elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó részen, 35 mm-es csatlakozási osztással. A megszakító manuális működtetésű kapcsolóval rendelkezik, és a helyi jelzések között megtalálható a villogó zöld LED (üzemkész állapot jelzése) és a piros LED (95% Ith, túlmelegedés jelzése).
A berendezés működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete pedig -50°C és +85°C közötti lehet. IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. A megszakító méretei: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, tömege pedig 2,4 kg. Az üzemeltetési tengerszint feletti magasság 2000 méterig lehetséges teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel. A Schneider Electric ComPacT NSX megszakítók megbízható, hosszú élettartamú megoldást jelentenek az ipari motorvédelmi alkalmazásokhoz.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32M220 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 220 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 220 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
Megszakítóképesség kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmei: LSoI
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelés és csatlakoztatás
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú idejű)
So: rögzített késleltetésű rövidzárlat elleni védelem
I: azonnali rövidzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges árama: 220 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 10, 5, 20
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Mélység
86 mm