Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32M150 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a háromfázisú megszakító 150 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65 °C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik. A berendezés különlegessége a rendkívül nagy, 75 kA-es megszakítóképesség 690 V AC feszültségen, ami az HB1 törőkapacitás kódban is megjelenik. Az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően alkalmas leválasztásra, A kategóriájú felhasználási kategóriával rendelkezik. A megszakító fix szerelési módú, ami biztosítja a stabil működést a telepítés során.
A ComPacT NSX megszakító MicroLogic 2.2 M elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat biztosít. Ez magában foglalja a túlterhelés elleni védelmet (L), a rövid késleltetésű zárlat elleni védelmet (So) és a pillanatnyi zárlat elleni védelmet (I). A túlterhelés elleni védelem (Ir) 70-150 A tartományban állítható be 9 különböző beállítással, míg a rövid késleltetésű zárlat elleni védelem (Isd) 5-13×Ir tartományban, szintén 9 különböző beállítással. A pillanatnyi zárlat elleni védelem (Ii) fix értékre, 2250 A-re van beállítva.
Méreteit tekintve a megszakító 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, 2,4 kg nettó tömeggel. Környezetvédelmi szempontból IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Széles üzemeltetési hőmérséklet-tartománya (-25...70 °C) és tárolási hőmérséklet-tartománya (-50...85 °C) lehetővé teszi a különböző környezeti feltételek melletti használatot. A relatív páratartalom 0-95% lehet a működés során. A termék 2000 m-es tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkenéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32M150 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Áramköri megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB1
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áramerősség: 150 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózati és megszakítási jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Névleges üzemi megszakítóképesség: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint, 80 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint, 75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység névleges értéke: 150 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 20, 10, 5
Kiegészítő motorvédelem: Fázis egyensúlyhiány
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa: Ir (termikus védelem)
Beállítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 70...150 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási típusa: Isd
Beállítható 9 fokozatban
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 5...13 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási típusa: Ii
Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 2250 A
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenőkapcsoló
Megszakító szerelési módja: Fix
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátsó felületén síkban
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védettségi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegőhőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tárolás közben: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
120 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm