Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R42D160 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250R kiemelkedő rövidzárlati megszakítóképességével tűnik ki: 200 kA 220/240V AC, 380/415V AC és 440V AC feszültségen, 80 kA 500V AC-n, 65 kA 525V AC-n, valamint 45 kA 660/690V AC-n (mindegyik 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően). A megszakítót a MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység vezérli, amely 160 A névleges áramra van kalibrálva 40 °C-on, és LSoI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni (So) és pillanatnyi rövidzárlat elleni (I) védelmet.
A ComPacT NSX250R többféle pólusvédelmi konfigurációt kínál: 4D, 3D+N/2 vagy 3D, így rugalmasan alkalmazkodik különböző rendszerigényekhez. A névleges szigetelési feszültség (Ui) 800V AC, míg a névleges üzemi feszültség (Ue) 690V AC. Az impulzus állóképesség (Uimp) 8 kV, ami kiváló védelmet biztosít túlfeszültség esetén is. A megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak az elszigetelésre vonatkozóan, és A kategóriás felhasználási besorolással rendelkezik. Az LSoI védelmi funkciók részletesen szabályozhatók: a hosszú késleltetésű védelem (Ir) 63-160 A között 9 különböző beállítással állítható, a rövid késleltetésű rövidzárlati védelem (Isd) az Ir 1,5-10-szerese között 9 beállítással módosítható, míg a pillanatnyi rövidzárlati védelem (Ii) fix 2400 A értékre van beállítva.
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően változik: 20000 ciklus 440V-on In/2 terhelésnél, 10000 ciklus 440V-on In terhelésnél, 10000 ciklus 690V-on In/2 terhelésnél, és 5000 ciklus 690V-on In terhelésnél. A termikus memória 20 percig működik a kioldás előtt és után. A helyi jelzőrendszer tartalmaz egy zöld villogó LED-et az üzemkészség jelzésére, valamint egy piros LED-et a 105%-os túlterhelés és egy narancssárga LED-et a 90%-os túlterhelés jelzésére. A készülék IP40 érintésvédelmi besorolással és IK07 mechanikai védelmi besorolással rendelkezik, és -25°C és +70°C közötti környezeti hőmérsékleten működtethető, 0-95% relatív páratartalom mellett. A C25R42D160 fix rögzítésű, toggle típusú kapcsolóval, front csatlakozással, és akár 2000 méter magasságig teljesítményvesztés nélkül üzemeltethető. Méretek: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R42D160 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250R
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Elektromos paraméterek
Névleges áram [In]: 160 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú idejű védelmi beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú idejű védelmi beállítási tartomány [Ir]: 63...160 A
Nullavezető védelmi beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típus: Billenőkapcsoló
Megszakító rögzítési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Pólus teljesítmény-disszipáció: 17,6 W
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi szint: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Méretek és tömeg
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V