Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R3MA150 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MA kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX250R megszakító MA C25R3MA150 Schneider
Ez a ComPacT NSX250R egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 200 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz-en és 45 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz-en. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 150A névleges mágneses kioldó egységet (MA) tartalmaz. Az MA kioldóegység állítható mágneses védelmet biztosít az azonnali kioldáshoz. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250R a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm