Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R35E250 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatból származó C25R35E250 cikkszámú megszakító egy rendkívül nagy teljesítményű és megbízható áramköri védőeszköz, amely kifejezetten elosztóhálózatok védelméhez lett kifejlesztve. Ez a kompakt méretű, de mégis robusztus kialakítású NSX250R típusú megszakító 250 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és kimagasló 200 kA-es megszakítóképességgel bír 415 VAC feszültségszinten.
A megszakító mechanikai élettartama 20 000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 5 000-20 000 ciklus között változik. A készülék Toggle típusú működtetéssel és fix beépítési móddal rendelkezik. Telepítése backplate-re történik, és mind horizontális, mind vertikális pozícióban szerelhető. A csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, a csatlakozási távolság pedig 35 mm.
A ComPacT NSX250R megszakító környezeti jellemzői is kiemelkedőek: -25...70 °C üzemi hőmérséklet-tartomány, IP40 védettség az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállóság az IEC 62262 szabvány szerint. Class II érintésvédelmi osztályú az előlapon, és III-as túlfeszültség-kategóriába tartozik. A készülék méretei kompaktak: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, nettó tömege pedig 2,4 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R35E250 -Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövidített neve: NSX250R
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztási alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén; 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén; 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén; 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén; 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén; 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Kiegészítő tulajdonságok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: Megegyezik a megszakítóképesség értékeivel
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén; 10000 ciklus 440 V In esetén; 10000 ciklus 690 V In/2 esetén; 5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelési és kapcsolódási jellemzők
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Első
Alsó csatlakozás: Első
Csatlakozási távolság: 35 mm
Kioldó jellemzők
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 100...250 A
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya: 1,5...12 x In
Méretek és súly
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó súly: 2,4 kg
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az előlapon
Szennyezési fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül; 2000 m...5000 m korlátozással
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V