Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N6TM160 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 160 A 40 °C-on, és különösen sokoldalú az alkalmazhatóságát tekintve. Legfőbb erőssége a kimagasló szakítóképesség, amely az üzemi feszültségtől függően különböző értékeket mutat: 380/415 V AC-nál 50 kA, 220/240 V AC-nál 90 kA, 440 V AC-nál 50 kA, 500 V AC-nál 36 kA, 525 V AC-nál 35 kA, valamint 660/690 V AC feszültségnél 10 kA szakítóképességet biztosít az IEC 60947-2 szabvány szerint. Ez a szakítóképesség kategorizálja az NSX250N készüléket, amely N szakítókapacitás kódot jelent 50 kA 415 V AC értékkel. A megszakító UL szerinti szakítóképessége 240 V AC-nál 85 kA, 480 V AC-nál 50 kA, valamint 600 V AC-nál 15 kA, ami kiváló védelmet biztosít az amerikai szabványoknak megfelelően is.
A C25N6TM160 megszakító TMD (termikus-mágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely az LI védelmi funkciókat biztosítja. Ez a hőmágneses technológia megbízható túlterhelés elleni védelmet (L funkció) és rövidzárlat elleni védelmet (I funkció) nyújt. A hosszú késleltetésű védelmi beállítás (Ir) 0,7...1 × In között állítható, míg a rövidzárlat elleni pillanatszerű védelmi beállítás (Ii) fix értékre, 1250 A-re van beállítva. A TM-D kioldóegység különösen alkalmas olyan alkalmazásokhoz, ahol egyszerű, de megbízható védelmi beállítások szükségesek. A megszakító vezérlése billenő kapcsolóval történik, ami egyszerű és intuitív kezelést biztosít.
A termék kialakítása fix szerelési módot tesz lehetővé, méretei kompaktságot biztosítanak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. A 4 pólusú kivitele, melyben 3 pólus védett (3D) és a bal oldali semleges pólus nem védett, ideálissá teszi olyan alkalmazásokban, ahol a semleges vezetőt nem szükséges védeni. A készülék elektromos élettartama figyelemre méltó: 440 V-on In/2 terheléssel 20000 ciklus, In terheléssel 10000 ciklus, míg 690 V-on In/2 terheléssel 10000 ciklus, In terheléssel 5000 ciklus. Pólusonkénti teljesítménydisszipációja 11,78 W, ami jó hatásfokot jelez. A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és az IK07 ütésállósági fokozat az IEC 62262 szerint megfelelő védelmet biztosít a mechanikai behatások ellen is.
ComPacT NSX250N C25N6TM160 műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250N
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 160 A 40 °C-nál
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Semleges pozíció: Bal
Szakítóképesség
Szakítóképességi kód: N 50 kA 415 V AC
Szakítóképesség (IEC): 90 kA Icu 220/240 V AC-nál, 50 kA Icu 380/415 V AC-nál, 50 kA Icu 440 V AC-nál, 36 kA Icu 500 V AC-nál, 35 kA Icu 525 V AC-nál, 10 kA Icu 660/690 V AC-nál
Szakítóképesség (UL): 85 kA Icu 240 V AC-nál, 50 kA Icu 480 V AC-nál, 15 kA Icu 600 V AC-nál
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges árama: 160 A 40 °C-nál
Hosszú késleltetésű védelem beállítás típusa: Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 0,7...1 × In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés típusa: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési tartománya: 120...400 s 1,5 × In-nél, 15 s 6 × Ir-nél
Semleges védelem beállítás: Nincs védelem (3D)
Pillanatszerű védelem beállítás típusa: Fix
Pillanatszerű védelem beállítási tartománya: 1250 A
Műszaki jellemzők
Hálózati típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél, 10000 ciklus 440 V In-nél, 10000 ciklus 690 V In/2-nél, 5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 11,78 W
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Szerelési és csatlakozási jellemzők
Vezérlés típusa: Billenő kapcsoló
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátoldalon fekvő
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Slot-ok száma: 5
Méretek
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V