Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N42D250 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX C25N42D250 megszakító egy rendkívül sokoldalú és megbízható áramvédelmi berendezés, amelyet kifejezetten elosztóhálózatokhoz fejlesztettek ki. Ez a 4-pólusú NSX250N típusú megszakító 250 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C-os környezeti hőmérsékleten, és kiemelkedő, 50 kA-es megszakítóképességet biztosít 415 VAC feszültségen.
A ComPacT NSX sorozat tagjaként ez a megszakító a modern villamos rendszerek igényeinek megfelelően lett kialakítva, és széles működési tartománnyal büszkélkedhet. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, és különböző megszakítóképességekkel rendelkezik az eltérő feszültségszinteken: 90 kA 220/240 V AC, 50 kA 380/415 V AC és 440 V AC, 36 kA 500 V AC, 35 kA 525 V AC, valamint 10 kA 660/690 V AC feszültségen. Az UL szabvány szerint is kiemelkedő teljesítményt nyújt: 85 kA 240 V AC, 50 kA 480 V AC és 15 kA 600 V AC feszültségen. A megszakító rendelkezik leválasztási (szigetelési) funkcióval is az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, így karbantartás esetén biztonságosan leválaszthatod a védett áramkört a hálózatról.
A C25N42D250 kódjelű megszakító MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni védelmet (L), késleltetett rövidzárlat elleni védelmet (So) és azonnali rövidzárlat elleni védelmet (I). A hosszú idejű túláram-védelem (Ir) 9 beállításban állítható 100-250 A tartományban. A rövid idejű rövidzárlat védelem (Isd) szintén 9 beállításban módosítható 1,5-10 x Ir tartományban, míg az azonnali rövidzárlat elleni védelem (Ii) fix 3000 A értékre van beállítva. A nulla-vezető védelem beállítható 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D) értékre, vagy teljesen kikapcsolható (3D). A termikus memória funkció 20 percig megőrzi az adatokat kioldás előtt és után is, növelve ezzel a védelem megbízhatóságát.
A megszakító rögzített kivitelű, toggle típusú működtetővel rendelkezik, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. Méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység. A termék előnye a sokoldalú csatlakoztatási lehetőség (elől-elől konfigurációban), valamint a 35 mm-es csatlakozási távolság. Az üzemi állapotot jól látható LED-es jelzések mutatják: zöld villogó LED jelzi a készenlétetet, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancs LED a 90%-os túlterhelést. A C25N42D250 megszakító kiemelkedő mechanikai (20000 ciklus) és villamos élettartammal rendelkezik (különböző terhelési szinteken 5000-20000 kapcsolási ciklus), ami hosszú távú, megbízható működést biztosít ipari és kereskedelmi alkalmazásokban egyaránt.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N42D250 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250N
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok: 4D, 3D + N/2, 3D + N/2
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség IEC szerint: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség UL szerint: 85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Működtetés típusa: Toggle
Megszakító rögzítési mód: Fix
Hosszú idejű kioldás (Ir) beállítási tartomány: 100...250 A, 9 beállítási lehetőség
Nulla-vezető védelem beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid idejű kioldás (Isd) beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir, 9 beállítási lehetőség
Pillanatnyi kioldás (Ii) beállítási tartomány: 3000 A (fix)
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Slot-ok száma: 5 slot
Pólusok közötti távolság: 35 mm
Bekötés: Elől-elől
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V